GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,57 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 3,78 / Satış: 3,79

Garanti bankası kredi kartı iptal etme

Garanti bankası kredi kartı iptal etme

Garanti Bankasından almış olduğunuz kredi kartınızı iptal ettirmek istiyor iseniz, öncelikle kredi kartına ait, bütün güncel ve geçmiş dönemlere ait borcunuzu ödemiş olmanız gerekmektedir. Garanti Bankası Kredi kartı borcunuzu ödemeden kredi kartı iptal ettirme  başvurusu yapsanız dahi, müşteri temsilcisi tarafından borcunuzu ödemeniz gerektiği hakkında bilgilendirilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama

Garanti bankasına ait kredi kartınızı kapatmak için, borcunuzu öğrenmek istiyor iseniz, Garanti Bankasının 3340 Anında Bilgi Servisi ile son ödeme tarihi, güncel ve ekstre borç bilgisi, kullanılabilir limit gibi Bonus Card, Flexi Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express Card’ınız  ile ilgili bilgilere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi haricinde, Garanti Bankası kredi kartı borcunuzu, tüm Garanti Atm’lerinden, Garanti Bankası telefon bankacılığından ve internet bankacılığından öğrenebilir, taksitlerinizi sorgulayabilir ve hesabınızdan ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Kredi kartınızı iptal ettirmek için başvuru nasıl yapılır?

Eğer Garanti bankası kredi kartınıza ait tüm borcunuzu ödemiş iseniz, kartınızı iptal ettirmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuru genel itibariyle telefon bankacılığı aracılığı ile yapılmaktadır. Ancak isterseniz, tüm Garanti bankası şubelerine kredi kartı iptal ettirme başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankasına ait,  Bonus Kart, Miles&Smiles kredi kartı, American Express® Card, Paracard, BonusFlaş Kart, Cep-T Paracard, Money Bonus ve Flexi Card iptali için aynı yöntemle Garanti bankası kredi kartı iptal etmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer Garanti bankası kredi kartı iptal etmek için başvurusu yapmak yerine, kredi kartınızın limitini arttırmak veya mevcut borcunuz ile ilgili taksitlendirme yapmak istiyor iseniz, Tüm Garanti şubelerine başvuruda bulunarak limit arttırma ve borç taksitlendirme işlemleri yapabilirsiniz. İnternet üzerinden, diğer kredi kartlarına ve kredi kartı borcu taksitlendirme işlemlerine başvuruda bulunabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gökhan Turhan dedi ki:

    Vermis oldugum kredi karti basvurusunu iptal etnek istiyorum

YORUM YAZ