GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,57 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 3,78 / Satış: 3,79

Garanti bankasının kredi kartı çeşitleri ve başvuru yolları

Garanti bankasının kredi kartı çeşitleri ve başvuru yolları

Garanti bankası Bonuskart başvuru sonucu sorgulama

Garanti bankasından kredi kartı almak isteyenler Garanti kredi kartı başvurusu ve sonucu ve öğrenciler için kredi kartı hakkında bilgilere yer verdik. Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu hizmetlerden, avantajlı fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilmek için bir adet kredi kartı kullanmak yeterlidir. Kredi kartının tüm fırsatlarından bireyler ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Tüm imkanlardan yararlanabilmek için Garanti kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme işlemleri artık çok kolay yapılabilmektedir.

Başvurusu yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olma şartı aranmaktadır. Kart başvurusu yapacak olan kişinin belli bir düzeyde gelir sahibi olması durumunda bankacılık kanallarından herhangi bir tanesini kullanarak kolayca kart başvurusunda bulunabilmesi mümkündür. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapabilmek için banka bir kefil şartı aramamaktadır. Bu koşulların ev hanımları ile öğrenciler gibi geliri olmayan kişiler de bir garantör göstererek başvuru yapabilirler.

Başvuru yaparken herhangi bir şubesine gidilmeden program ortakları dahilinde olan başvuru işlemleri uygulamaları içerisinde yer alan kredi kartı başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır. Bilgilerin doğru girilmesi ile işlem kısa sürede bitmektedir. Başvurunun şubeden yapılması sırasında kişinin nüfus cüzdanı ya da fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah senedi yanında bulundurulmalıdır.

Bankanın internet adresi aracılığıyla ile kısa bir süre içerisinde ücretsiz olarak başvuruda bulunmak mümkündür. Bu işlem basamakları ise bankanın internet adresini ziyaret ederek onlinebaşvuru sekmesinden kart başvuru formuna ulaşarak yapılmaktadır.

Bu siteden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garanti öğrenci kredi kartı başvurusu

Garanti öğrenci kredi kartına 18-25 yaş arası gençler başvurabilmektedir. Sadece gençlere özel bir kredi kartı olan Bonus Genç kredi kartından yıllık kart aidatı alınmıyor. Genç Bonus kredi kartı diğer garanti bankasına ait olan bonus kredi kartlarının tüm özelliklerini taşımaktadır. Diğer kartlarda olduğu gibi alışverişlerinizde taksit imkanı ve yapılan alışverişlerden bonus kazanma şansı vermektedir. 20 gün içerisinde belirtilen telefon numarası yardımı ile kişiye bildirilmektedir. Ayrıca kart başvurusunun sonucunda gecikmeler yaşanırsa bankanın telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçirilmesi önerilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ