GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,58 / Satış: 3,60
€ EURO → Alış: 3,91 / Satış: 3,92

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır. 2017 yılında da Ziraat, Vakıfbank, İş bankası, TEB, Akbank gibi bankalar maaş bordrosu olmayanlara kredi vermektedirler. Detaylar haberimizde..

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Kefilsiz, senetsiz, gelir belgesiz kredi çekmek isteyenler için, bazı bankalar herhangi bir geliri bulunmayan maaşı olmayan kişiler veya bir işle uğraşmasına rağmen gelir belgesi tanzim edemeyenler için gelir belgesiz kredi vermektedirler. Bazı kullanıcılar, sabit bir gelirleri olmalarına rağmen, bankaların istemiş oldukları gelir belgesini tanzim edemezler. Örnek vermek gerekirse, çiftçilik, tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık, esnaflık gibi meslek dallarında çalışan kişiler, sabit maaşı olan işçi veya memur gibi olmadıklarından herhangi bir gelir belgesi temin edemezler. Bu nedenle de bankalara gelir belgesi sunmalarına olanak yoktur. Bu kapsamda, bir çok banka şubesi gelir belgesiz kredi vermektedir. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse, Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank Finansbank gibi bankalardır.

 1. Denizbank evraksız senetsiz 55 bin lira kredi başvurusu,
 2. CEPTETEB gelir belgesiz hemen kredi (Cepten),
 3. Odeabank bayram ziyafeti ve bodrosuz kredi imkanı

Maaş bordrosuz kredi şartları

Gelir belgesiz kredi alabilmek için, gelir belgeniz olmamasına rağmen, herhangi bir gelirinizin bulunması ve bunu başka bir şekilde ispatlayabilmeniz, kredi notunuzun yüksek olması veya üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün bulunması yeterlidir. Kredi notunuz yüksek olması durumunda gelir belgeniz bulunmamasına rağmen bankadan kredi alma ihtimaliniz daha yükseltir.

GELİR-BELGESİZ-BORDROSUZ-KREDİ

GELİR-BELGESİZ-BORDROSUZ-KREDİ

Akbank

Akbank’ tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için, tüm akbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi, Sms ile, Atm cihazından, diğer banka kartları ile veya internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL. kredi için SMS ile başvurmak için Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderin. Akbank tarafından yapılan inceleme sonucunda kredi yanıtınız cebinize gelsin.

İşbank evraksız kredi

İş Bankasından 7/24 başvurması kolay, cevabı hızlı evraksız, senetsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için yapmanız gereken, herhangi bir iş bankası şubesini ziyaret etmektir.

ING Bank 3 bin lira ihtiyaç kredisi

3 bin liraya kadar nakit ihtiyacınızı İng Bank nakit kredi ile giderebilirsiniz. 1,99 faiz oranlı Mini Kredi ile karşılayabilirsiniz. Tüm ING bank şubelerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, 7/24 telefon bankacılığı ile de, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çiftçiler için gelir belgesi yerine, çiftçilik belgesi, esnaflar için ise, işyeri vergi levhası ile başvurmak mümkündür.

Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka, Halkbank ve Ziraat Bankasından kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz. internet üzerinden online gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar, kişinin yaptığı işi ile ikametgahını belirlemek için çeşitli evraklar istemektedirler. Bunlardan bazıları şunlardır;

1. Nüfus cüzdanı veya TC.Kimlik numarası bulunan resmi kimlik belgesi,
2. Son 3 ay içerisinde etkin olan herhangi bir fatura,
3. Esnaflar için vergi kimliği,
4. Çiftçiler için çiftçilik belgesi,
5. Kredinin ödeyebileceğini gösterir evrak gelir belgesiz kredi başvurusunda istenen evraklardan bazılarıdır.

Denizbank anında kredi

Denizbank gelir belgesiz kredi olmadan, 55.000 TL. ye kadar  cebimde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik denizbank bu kredi için 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor ve gelir belgesi istemiyor. Evrak yok, kefil yok. Deniz banka gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmeniz için. Cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile birlikte 3280‘e gönderin. Başvuru sonucu beş dakika içinde cebiniz iletilir. Bu işlem sonucunda tek yapmanız gereken gelir belgesiz kredi veren Denizbank şubelerinden herhangi birine Nüfus cüzdanınızla başvurmanız yeterlidir. Maaş bordrosu olmaksızın birçok banka tarafından kredi verilmektedir. Bu bankalara internet üzerinden online başvuru da bulunabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. arif ozer dedi ki:

  Benim acil 1000 tl ihtiyacim var 3 ay sonra odeme sartiyla. Yeni ise basladim sigortali

 2. isa dedi ki:

  hayat zor tabiki tartismaya gerek yok ama asgari ucrerle gecinenlerde var .kredi cekmek kolay odemek zor

 3. asude kesen dedi ki:

  kredi almak istiyorum ödemeye gelirim var ama belge yok yardımcı olabilirmisiniz

  1. mert bey dedi ki:

   kredi ihtiyacinizmi var

 4. Yasemin dedi ki:

  Acil Maltepe ihtiyaç var bankalar zengine veriyor bizim gibi günlük işte çalışanlara yok toplamaya çalıştıkça daha beter batiyoruz öl paran yoksa diyorlar tefeci bile arıyorum taksitle ödeme yaparım diye onlar bile olmaz diyor hisseli ev var işe yaramaz diyorlar 4 evlat buyutuyorum tek başıma ama ne devlet var ne yaşınızdan dolayı iş yaş 40 olmuş sen artık çalışma diyorlar haklılar valla namusuna çalışana işte yok parada buraya neden yazdiniz bunları diyeceksiniz sadece içimi dökmek istedim kusura bakmayın yer işgal ettim ama artık çocuklarımla beraber ölmek istiyorum çirpinmaktan da polyanacilik oynamaktan da yoruldum boşuna dememiş Lee ya sende ya sana verende olacak diye yada o yolun yolcusu olmak lazım

 5. Nazmiye dedi ki:

  Ben izmirde yaşıyorum ev temizliklerine gidiyorum ve esiminde desteği olarak aylık 4000 gelirim var borçların için 20000 tl ye ihtiyaç var bankalar gelir belgesi istiyor ve sigorta olmadığı için alamıyorum ne yapmalıyım

 6. Cahitsarica dedi ki:

  Kredi almak istiyorum sigortam yok ne yapmalıyım

 7. Ceylan dedi ki:

  Krediye ihtiyacim var 6000 tl

 8. Yaşar Özkan dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var

YORUM YAZ