GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,50 / Satış: 3,51
€ EURO → Alış: 3,91 / Satış: 3,92

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır. 2017 yılında da Ziraat, Vakıfbank, İş bankası, TEB, Akbank gibi bankalar maaş bordrosu olmayanlara kredi vermektedirler. Detaylar haberimizde..

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Kefilsiz, senetsiz, gelir belgesiz kredi çekmek isteyenler için, bazı bankalar herhangi bir geliri bulunmayan maaşı olmayan kişiler veya bir işle uğraşmasına rağmen gelir belgesi tanzim edemeyenler için gelir belgesiz kredi vermektedirler. Bazı kullanıcılar, sabit bir gelirleri olmalarına rağmen, bankaların istemiş oldukları gelir belgesini tanzim edemezler. Örnek vermek gerekirse, çiftçilik, tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık, esnaflık gibi meslek dallarında çalışan kişiler, sabit maaşı olan işçi veya memur gibi olmadıklarından herhangi bir gelir belgesi temin edemezler. Bu nedenle de bankalara gelir belgesi sunmalarına olanak yoktur. Bu kapsamda, bir çok banka şubesi gelir belgesiz kredi vermektedir. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse, Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank Finansbank gibi bankalardır.

 1. Denizbank evraksız senetsiz 55 bin lira kredi başvurusu,
 2. CEPTETEB gelir belgesiz hemen kredi (Cepten),
 3. Odeabank bayram ziyafeti ve bodrosuz kredi imkanı

Maaş bordrosuz kredi şartları

Gelir belgesiz kredi alabilmek için, gelir belgeniz olmamasına rağmen, herhangi bir gelirinizin bulunması ve bunu başka bir şekilde ispatlayabilmeniz, kredi notunuzun yüksek olması veya üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün bulunması yeterlidir. Kredi notunuz yüksek olması durumunda gelir belgeniz bulunmamasına rağmen bankadan kredi alma ihtimaliniz daha yükseltir.

GELİR-BELGESİZ-BORDROSUZ-KREDİ

GELİR-BELGESİZ-BORDROSUZ-KREDİ

Akbank

Akbank’ tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için, tüm akbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi, Sms ile, Atm cihazından, diğer banka kartları ile veya internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL. kredi için SMS ile başvurmak için Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderin. Akbank tarafından yapılan inceleme sonucunda kredi yanıtınız cebinize gelsin.

İşbank evraksız kredi

İş Bankasından 7/24 başvurması kolay, cevabı hızlı evraksız, senetsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için yapmanız gereken, herhangi bir iş bankası şubesini ziyaret etmektir.

ING Bank 3 bin lira ihtiyaç kredisi

3 bin liraya kadar nakit ihtiyacınızı İng Bank nakit kredi ile giderebilirsiniz. 1,99 faiz oranlı Mini Kredi ile karşılayabilirsiniz. Tüm ING bank şubelerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, 7/24 telefon bankacılığı ile de, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çiftçiler için gelir belgesi yerine, çiftçilik belgesi, esnaflar için ise, işyeri vergi levhası ile başvurmak mümkündür.

Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka, Halkbank ve Ziraat Bankasından kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz. internet üzerinden online gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar, kişinin yaptığı işi ile ikametgahını belirlemek için çeşitli evraklar istemektedirler. Bunlardan bazıları şunlardır;

1. Nüfus cüzdanı veya TC.Kimlik numarası bulunan resmi kimlik belgesi,
2. Son 3 ay içerisinde etkin olan herhangi bir fatura,
3. Esnaflar için vergi kimliği,
4. Çiftçiler için çiftçilik belgesi,
5. Kredinin ödeyebileceğini gösterir evrak gelir belgesiz kredi başvurusunda istenen evraklardan bazılarıdır.

Denizbank anında kredi

Denizbank gelir belgesiz kredi olmadan, 55.000 TL. ye kadar  cebimde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik denizbank bu kredi için 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor ve gelir belgesi istemiyor. Evrak yok, kefil yok. Deniz banka gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmeniz için. Cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile birlikte 3280‘e gönderin. Başvuru sonucu beş dakika içinde cebiniz iletilir. Bu işlem sonucunda tek yapmanız gereken gelir belgesiz kredi veren Denizbank şubelerinden herhangi birine Nüfus cüzdanınızla başvurmanız yeterlidir. Maaş bordrosu olmaksızın birçok banka tarafından kredi verilmektedir. Bu bankalara internet üzerinden online başvuru da bulunabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. mahmut dedi ki:

  hepyalan hep fasa fıso

 2. TUNcay dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim kredi kartım patladı 4 yıl önce banka bana küçük miktarda kredi önerdi 3000 tl cektım kredi puanım 700 lerde idi 3000 tl yi cektıgım zaman arkasından bir yılda ıkı kredi daha cektım yaklaşık 1,5 yıl oldu kredi notum şuan da 1527 belgem Yok sigortam Yok ama her türlü istediğim banka kredi veriyor hatta şuanda bir çok bankanın mesajı var şimdi Denizbank’tan bir mesaj daha aldım 25.800 tl krediniz hazır sadece kimlik belgesiyle her hangi bir bankadan cekebılırsınız diye mesaj geldı aradım evet gelip çekebilirsiniz dediler sadece önemli olan gününde ödemek ben taksıtlerımi hep bir ay önceden ödüyorum internet üzerinden tasviye 3 kredimin toplamda 8.500 tl borcu var şimdi gidip 15000 tl alacağım. 8.500 3 kredinin 3.unu kapatıp bir krediyle devam edeceğim sonrası kredi notum tahmıneme göre ve hesaplamalarıma göre 1700 leri bulacak hiç bir belgesiz istediğim miktarda kredi alabileceğim …

 3. ali ali dedi ki:

  acil kredi ? tfk temas 3kredi@gmail.com

 4. Ada dedi ki:

  Acil kredi lazım 9_10 bin işe başlıyorum geri öderim taksitle yardım lütfen.

 5. Fatih sahin dedi ki:

  Kendini isimi kurmak icin acil 5000. Tl nakite ihtiyacim var kredi karti kullaniyorum odemelerim.de duzenli ama.her nedense kiradi alamiyorum onaylayan.bankalarda gelir belgesi istemekde oda mevcut degil.gelir belgesiz 5000 tl.kredi cekebilecigim bi banka varmi

 6. Yasin dedi ki:

  Acil aracı aranıyor sermaye ortakları karlı iş para kazanmak isteyen bize ulassın

 7. Alp dedi ki:

  Arkadaşlar acilkirediye ihtiyaç var

 8. Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için maksimum krediye 50.000 TL ye ihtiyaç var.
  Acil acil acil acil acil acil acil.

YORUM YAZ