GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,52 / Satış: 3,53
€ EURO → Alış: 4,13 / Satış: 4,15

Bankadan kredi çekemeyenler için kredi

Bankadan kredi çekemeyenler için kredi

Bankalardan kredi çekemeyenler için kredi veren bankalara başvuruda bulunarak kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Herhangi bir sebeple, icralık olan, kredi kartı borçları çok olması nedeniyle kredi kullanamayan sizde kredi başvurusu yaparak kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kefil yok, senet yok, beklemek yok. Sizde kredi başvurusu yapın, ister 10.000 TL. 36 ay, ister 20.000 TL. 48 ay, isterseniz 30.000 TL. 48 ay kredi kullanın, kredi borçlarınızı ödeyin, eski borçlarınızı yapılandırın.

Hemen başvuru yapın!

Kredi çekemeyenler için verilen kredilerin faiz oranları çekeceğiniz kredinin miktarına ve vadesine göre belirlenmektedir. Vadesi uzun olan kredilerin faiz oranları daha yüksek olmaktadır. Sizde hemen kredi başvurusu yapabilir ve borç kapatma kredisi, kredi kartı borcu ödeme kredisinden faydalanabilirsiniz. Borç kapatma kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik kefil yok, senet yok, ön ödeme talebi yok. Sizde başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Kredi kartı borçlarınızı ödemek için kredi çekerek, tüm borçlarınızı tek bankada toplayabilirsiniz.

Daha önce çekmiş olduğunuz kredileri kapatarak, sıfırdan ödemek için kredi çekebilirsiniz.

Borçlarınızın tümünü tek bankada toplamak için borç kapatma kredi başvurusu yapabilirsiniz.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. En aciliyetinden 3000 tl lazım 24 ay olarak rahatça ödeyebilirim bi araç takip firmasında çalışıyorum. haberinizi bekliyorum.

 2. Volkan dedi ki:

  3.000 bin tl kredi lazım 4500 tl olarak 12 ayda ödeyebilirim 6 yıldır kendi evimfe oturuyorum tapulu 2 yıldır sabit bir jçhastanede çalışıyorum senetleri her ayın 5 nde ödemek üzere imzalarım teeminat olarrak tapulu evim var ben volkan karaer ben 5392691194 bankadan kredi alamadım kredi kartı borçu yüzünden bana pazrtesi güününe kadar acil lazım bu para verebilecek bir abi kardeşimiz varsa allah şimdiden razı olsun ve allah kimseyi düşürmesin yaradan dan başkasına muhtaç etmesin

 3. cengiz dedi ki:

  bencede yalan dolan aynen katılıyorum sercan kardesım sana kredı kapatma dıyolar ortada banka yok ıslerı guclerı reklam

 4. ender dedi ki:

  ne zamana lazım yardmıcı olabilirim size

  1. kadir Terkoğlu dedi ki:

   10000 tlye ihtiyacım var

 5. sercan fidan dedi ki:

  inanmayın bunlara sicili bozuk kişiler kredi kullanamaz.istediğiniz bankaya gidebilir dediğimi teyit edebilirsiniz.yabancı sermayeli bankalardan bile alamazsınız boşuna okumayın bu yazıları.. madem yazıyorsunuz neden bu sicili bozuk kişilere kredi veren bankaların ismini yazmıyorsunuz? yazında bizde gidelim o bankaya bu sitede bu başlıkta bunları okuduk geldik kredimizi istiyoruz diyelim..mutlaka cevap istiyorum.

 6. Deniz dedi ki:

  Acill 2 binlira lazımm icralık olmak üzereyimm nolurr yardım edinnn zor durumdayımmm allah rızası için 😖😖😖

YORUM YAZ