GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

5. Kosgeb kobi ve girişimcilik ödülleri

5. Kosgeb kobi ve girişimcilik ödülleri

Kosgeb tarafından girişimcileri ve kobileri ödüllendirilmesi için beşincisi düzenlenecek olan Kosgeb kobi ve girişimcilik ödülleri için son 15 gün. 2012 yılından beri girişimcilerin ve Kobilerin ödüllendirildiği  Ödül tören için başvurular devam ediyor. 24 Temmuzda başvuruları bitecek olan törenin başvuru tarihleri uzatıldı. 09 Mayıs 2016 da başlayan Girişimcilik ödülleri başvuruları 31 Ağustos a kadar uzatıldı.

31 Ağustosta bitecek olan Girişimcilik ödüllerinin aday başvuruları Kosgeb’in resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

3 ana kategori adı altında Kobi Yılın Başarılı Kobi Büyük ödülü, Yılın Başarılı Kobi Ödüllleri ve Yılın Başarılı Girişimci ödülleri verilmektedir.

Kobilere verilecek olan Yılın Başarılı Kobi Büyük Ödülleri 5 mali yıl öncesinde kurulan ve başarılı bir büyüme sağlayarak, uluslararası alanda ve yurtiçinde yüksek pazar ağına sahip, marka tanırırlığı yüksek ve katma değer sağlayarak sosyal sorululuk projelerinde yer alan işletmelere bu şartları taşıyan ve bu 5 yıl için kurumsallaşmasını tamamlamış olan işletmelere verilmektedir.

Yılın başarılı kobi ödülleri kapsamında verilen ödüller Yılın İnovatif KOBİ Ödülü, Yılın İş Birliği Güç Birliği Yapan  KOBİ Ödülü ,Yılın İhracatçı KOBİ Ödülü, Yılın Çevre Dostu KOBİ Ödülleri verilmektedir.

Yılın başarılı girişimci ödülleri kapsamında ise; Yılın Genç Girişimci Ödülü, Yılın Kadın Girişimci Ödülü, Yılın Küresel Doğan Girişimci Ödülü  ve Yılın İnovatif Girişimci Ödülü verilmektedir. Bu isimlerle verilen ödülleri alabilmek için kobilerin ve girişimcilerin belirlenen özellikleri taşımaları ile verilmektedir. 3 Ana kategori ve 9 dalda yarışacak olan Kobi ve girişimciler son başvuru tarihi olan 31 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Başvuruları kabul edilen ve Türkiye genelinde aday olanlar 3 ayrı komisyon tarafından değerlendirilerek Kosgeb Kobi ve Girişimcilik ödülleri için finalist sayısı belirleyerek bu ödül almaya aday finalistler için hak edene ödül verilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ