BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor mu?Bankalardan Kredi Alamayanlara Sicil Affı!

2018yılında;

  • Kara listede olan,
  • Bankalardan kredi çekemeyen,
  • Sicili bozuk olan,
  • Daha önce ödemediği veya ödeyemediği kredisi nedeniyle bankalardan kredi alamanyalar MÜJDE!

Bu yasa ile bankanın kara listeye aldığı, kredi vermediği vatandaşa yeniden kredi çekme şansı doğdu. Tabi acil kredi çekmek istiyorum bankalar vermiyor diyorsanız, yapmanız gereken işlemler ve bu desteğin şartları var.

Resmi Gazete’de yürürlüğe giren kanuna göre, bankalardan kredi notu düşüklüğü nedeniyle kredi çekemeyen vatandaş ilk aşama olarak KBB’nin takip listesine girmesine neden olan borcunu yapılandıracak. Bu yapılandırma sonucunda, eski borcu yeni bir kredi ile vadelendirmeye tabi tutulacak. Bu vadelendirmeden yararlananların bankalar tarafından eskiye dönük sicilleri bozuk olarak görülse bile yeniden kredi çekmelerine izin verilebilecek. HERKESE MÜJDE!

2018 YILINDA SANAL VE FİZİKİ TEFECİLER

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana gibi büyük illerimizde tefeciler günden güne çoğaldı. Artık tefeci bulmak için tanıdıklara da sormak gerekmiyor. Facebook Twitter gibi sosyal ağlara da dadanan tefeciler, yüksek faiz oranları ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Bunların arasında çok sayıda dolandırıcı olduğunu bilmelisiniz. Özellikle de bankadan kredi çekeyemenlere  peşin para ödeyerek kredi çekeceklerini söyleyen kişilere paranızı kaptırmamanızı öneririz.

ÖNEMLİ NOT:

Eğer ben senetle risk alıp kredi cekmek istiyorum diyorsanız senetle kredi için BURAYA TIKLAYINIZ…

acil-kredi
acil-kredi

Sicili bozuk, kredi notu düşük ve kara listede olanlara kredi

Acil olarak krediye ihtiyaç duyanlar ancak bankalardan kredi alamayanlar için uygun kredileri araştırdık. Acil kredi lazım bankalar vermiyor, diyenler için  Acil kredi mi lazım? Bankalara yaptığınız başvurular olumsuz mu sonuçlandı? Şimdi acil kredileri sizlere sorunsuzca sunan bankalar hakkında hem fikirler sunacak, hem de kredinizin daha çabuk onay alması açısından tüm adımları sizler için paylaşacağız.

Acil paraya ihtiyacı olanlar ne yapmalı?

Birden fazla bankaya başvuru yaptınız ve olumsuz sonuçlandıysa bu durumla alakalı yanlış bir yol izlemiş olma olasılığınız oldukça yüksek! Bu sebepten dolayı da öncelikle ne kadar doğru bir yol izlediğinizi bilmek gerek! Bankalar sizlerden ilk olarak kredi vermeden evvel bir maaş bordrosu istemektedir. Maaş bordronuz olduğu zaman belli bir oran ile kredileriniz sorunsuzca çıkacağı gibi, acil krediler için başvuru yapan pek çok bireyin de bu oranlara ulaşma durumu söz konusu olabilir. Bugüne kadar sağladığımız pek çok avantaj sayesinde artık kredi alma durumları sizler için zor olmamakta! Peki, maaş bordronuz olmadığını varsayalım; bu gibi durumlarda neler yapmak gerekir?

Acil krediler talep etmenizin nedeni bir işyeri açmak ve sıfırdan esnaf olmak ise bu durumda bankalar sizlerden bir maaş bordrosu talep etmek yerine, kefil sunarak yine kredi alma şansını sağlamaktadır. Bu gibi durumlar için kefil sunmak her daim sizlere sorunsuzca kredi çıkmasına olanak sağlar. Kefilinizin bir maaş bordrosu, üzerine olan tapusu veya mülkü var ise bu kredinin en basit şekilde çıkacağının da bilgisini aktaralım. Bunun yanı sıra sizlerin üzerine olan herhangi bir mülk –ev, araba, arsa, tapu- gibi seçenekler var ise anlaşmalı olan bankalar yine “ipotek” durumunu devreye sokarak sizlere kredi seçenekleri sunabilmektedir.

Bu gibi durumlar için web sitemiz üzerinden acil krediler bölümünü ziyaret edebilir ve konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Sizlerin kredi olanaklarına ulaşabilmesi neticesinde en önemli faktörleri yukarı da sıraladık. Bununla birlikte başvuru yapacağınız bankanın sizlere imkanlar sunmasını sağlama açısından, uzun vadede tercih ettiğiniz ve ödeme konusunda herhangi bir zorluk yaşamadığınız –müşterisi olduğunuz- bankaları tercih etmekte faydalı bir yöntemdir.

Bu yolu takip etmeniz durumunda yine herhangi bir sorun yaşamadan kredilerinizin en kolay şekilde çıkması durumu da söz konusu olabilir. Tabii ki bu yolları iyi incelemek ve sonucunda da herhangi bir sorunsal yaşamamak adına doğru yolları takip etmek oldukça önemlidir. Milyonlarca kullanıcı acil krediler talebinde bulunarak, yukarı da saydığımız yöntemleri ciddiye alıp kredilerin sorunsuzca çıkmasını sağladı.

2018 yılında acil kredi ihtiyacınız var ise, önce kara listeye düşmenize sebep olan kredinizi yapılandırmak için bankaya başvurun! Yapılandırma kredisinden sonra tüm bankalardan yeniden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

 122 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close