GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Aidatsız Kredi Kartları 2017

2017 yılında size en uygun masrafsız, evraksız, senetsiz ve her türlü bankacılık işlemi için ücret almayan kredi kartını tercih edebilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartları 2017

Kredi kartından aidat ve masraf almayan bankalar

Bazı bankalar kullanıcılarından çeşitli masraflar alırken, bazı bankalar ise kullanıcılarının kendi bankaları ile çalışmaları karşılığında aidat, masraf, işlem masrafı vb. giderler almamaktadır. Bu yazımızda Kart aidatı olmayan kredi kartları aşağıda belirtilmiştir.

Yapı Kredi World Eko; Taksit imkanı bulunmaktadır. Yapı Kredinin diğer kartlarında olduğu gibi yine  World puan özelliği bulunmaktadır. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme talimatları vererek hızlıca fatura ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak yakınlarınıza ek kart çıkartabilirsiniz. Masrafsız kredi kartı veren bankalar Odeabank, Finansbank, Garanti bankası, Akbank, ING, hsbc gibi bankaların kredi kartları aşağıda anlatılmıştır.

Odeabank Bank’O Card; Yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Nakit avans, taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize ek kart çıkartabilirsiniz. Bank’O Card ile alışverişlerinizi erteleyebilirsiniz.

Garanti Flexi Bonus; Garanti bankası bu kartla taksit imkânı sunuyor ve kart aidatı ödemesi almıyor. Flexi kart ile puan kazanabilir ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Finansbank Fix Card; Fix Card’ın da taksit imkânı bulunmaktadır. Ve sizlerden kart aidatı almaz. Birçok bankada olduğu gibi yine Fix Card’ta da puan kazanma özelliği bulunur. Yalnız kartı ilk aldığınızda 15 TL’lik bir kart baskı ücreti ödersiniz.

Akbank Free; Akbank Free kredi kartında taksit imkânı mevcuttur. Müşterilerinden kart aidat ödemesi almamaktadır. Bu kart ile de yine birçok kampanyaya katılabilirsiniz. Nakit avans hizmetinden yararlanabilirsiniz. Diğer bankalardaki Taksitli Borç Transferi ile Akbank Free kredi kartınıza aktarabilir ve borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.

HSBC Konsept; HSBC Konsept kredi kartında da kart aidatı ücreti yoktur. Bu kartla Advantage puan kazanabilirsiniz, yine taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

ING Pegasus Plus; Eğer uçakla sık sık seyahat ediyorsanız, seyahate yönelik bir işiniz varsa bu kart sizin için uygun olacaktır. Herhangi bir kart aidatı ödemeden uçuş puanı kazanabilirsiniz. Ve Pegasus ile yaptığınız uçuşlardan %2 uçuş puanı kazanabilirsiniz. Yine ING Pegasus Plus kredi kartı müşterilerine taksit imkânı sunmaktadır.

İş Bankası Maximum; İş bankası maximum aidatsız kredi kartı ile taksit şansından faydalanabilir, üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda puan kazanabilirsiniz.

Kısaca; Yapı kredi, Odeabank, Garanti bankası, Finansbank, Akbank, HSBC, ING bankası, İş bankası 2016 yılında yıllık kart aidatı olmayan bankalar arasındadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. ömer dedi ki:

  en cazip olanı akbank bence aidatsız artlar içinde teb artımı iptal edecem

 2. Okan dedi ki:

  ben garanti yapı kredi be finans bank kartlarım vardı hepsini bu hafta kapadım aidat ve üyelik ücreti yüzün den

 3. İLHAN ŞENEL dedi ki:

  ücretsiz banka ve kredi kartlarından yararlanmak istiyorum

 4. Metin dedi ki:

  Büyük baş hayvan kredisi 200 tane düve besicilik

  1. Cetin dedi ki:

   buyuk bas sen misin? ziyaretci yorumlarindan sigir satan mal da oluyormus

YORUM YAZ