Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu için Alternatifler

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu için Alternatifler
30 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

Kredi kartı borcu kullanıcılar için ciddi problemleri beraberinde getirmektedir. Ödeme zorlukları bu problemlerin başında gelmektedir. Diğer taraftan bazı bankalar yıllık veya alttı aylık olarak kullanıcılardan aidat veya diğer türlü isimleri kullanarak ücret talp etmektedir. Öncelikle bilinmelidir ki hesap sahiplerinin aidatsız kredi kartı talep etme hakkı vardır. Bu bakımdan bazı bankaların önceden belirterek adiatsız kredi kartı verebileceğini vurgulamak gerekir.

Axess Free Kart

Teknolojinin pek çok alanında olduğu gibi mobil bankacılıkta da hız kazandığı günümüzde bu kart bulunmaz bir nimet olarak karşımıza çıkar. Özellikle hızlı işleyen mobil sistemi sayesinde her türlü işlemi rahatlıkla yapabileceğiniz bir pratikliğe sahiptir. Axess Free nakit işlemleri, fatura ödemeleri, SMS ile kefilsiz kredi talebi gibi insanların anlık ihtiyaçlarını hızlıca çözmek adına tercih edilebilir bir karttır. Bu kartı özel kılan nokta ise yasal faiz korunmak şartıyla farklı isimlerde ek ücret veya masraf talep etmemektedir. Diğer taraftan farklı bankalara olan borçlarınızı axess sayesinde ödeyebilir ve taksitlendirebilirsiniz.

Bonus Flexi

Garanti bu konuda avantaj sağlayacak konumda olan bonus flexi kartını piyasaya çıkarmıştır. Pek çok avantajı sağlamak adına hizmet seçeneklerini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Borç taksitlendirme veya yapılandırma, havale, EFT nakit avans gibi hizmetleri yıllık adiat ödemesine tabi tutulmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankanın ayrıca bir ay borç erteleme hizmeti olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca nakit avans ihtiyacını kullanarak anlık nakit ihtiyacından faydalanmak da mümkün.

World Eko Kart

Bu kart yıllık olarak herhangi bir ücret almadığını özellikle vurgulamaktadır. Kartın amacı hızlı alışverişi güvenli şekilde harcamanızı sağlayacak bir hizmet sunmaktır. Bu bakımdan 90 TL’ye kadar şifre olmadan hızlı ödeme yapmak mümkündür. Diğer taraftan ödeme hizmetlerini düzenli olarak gerçekleştirmek adına bankanıza talimat verebilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart

Kampanya özellikleri geniş olan bu kart İş Bankası tarafından aidatsız olarak kullanma olanağı sunmaktadır. Bu sayede kampanya ve taksitlerden yararlanırken ekstra puan kazanıp harcama kolaylığına erişme imkânı bu kart sayesinde mümkündür. Maksipuan getiren alışverişler ödeme kolaylığına erişme noktasında yardımcı olacak bir düşüncedir. Ayrıca diğer kartlarda olduğu gibi nakit avans ve taksitli alışveriş imkanlarının olduğunu da unutmamak gerekir.

TercihKart

Vakıf Bank teknolojiyi kullanma konusunda diğer bankalara nazaran daha geri olsa da bu kartın aidatsız kredi kartları konusunda iyi seviyede olduğunu belirtmekte fayda var. Diğer bankalardan farklı olarak önceden belirtilen taksitin üzerine yeni taksit düzenleme özelliği sağlayan bu kartın ayrıca alışverişlerde ve kullanımda puan kazandırdığını da söylemekte fayda var. Bu karta öze Word üye işyerleri kampanyaları da sunulmaktadır.

Fixcard

Bu kart Finans Bank’ın ürettiği hem kredi hem banka kartı olarak kullanılabilen bir özelliktedir. Bu yönüyle kart sayısını azaltmak adına tercih sebebi olabilmektedir. Anlaşmalı şirketlerin maaş ödemesi gerçekleştirmesi ve kredi kartı kullanımları aynı sistem üzerinden takip edilebilmektedir. Bu sayede kredi kartı borcunu aynı mobil uygulama üzerinden birbirine aktarma yoluyla ödemek mümkün hale gelmektedir. Yıllık adiat istemeyen bu kartta ayrıca temassız ve güvenilir alışveriş imkânı da sunulmaktadır.

Netkart

DenizBank’ın hizmete sunduğu yıllık herhangi bir hizmet veya masraf ücreti istemeyen bu kartın hem teknoloji kullanımında hem de kampanya sunma imkanında artıları olduğu dikkate değerdir. Bonus kazanma ve bonuslu işyerlerine özel avantajlar sunması bakımından kayda değer avantajlar sunan bu kart farklı özellikleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Ekstra taksit imkânı ve kredi kartının gerektirdiği tüm kullanım alanlarından faydalanma olanağı sunması bu özelliklerin bazıları olarak düşünülebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git