GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Askeri Personellere Özel TSK Kredisi

Askeri Personellere Özel TSK Kredisi

Türk Silahlı Kuvvetleri Mensuplarına Özel Krediler

Türk silahlı kuvvetlere mensup personeller için farklı zaman dilimlerinde çeşitli kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Bankalar polislere, kamu çalışanlarına ve TSK çalışanlarına özel kredi kampanyaları düzenleyerek daha çok müşteri çekme gayreti içindedirler. Tüketicilerin acil nakit nakit ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç kredileri düzenleyen bankalar kısa vadeli ve az limitli bu kredilerin aksine uzun vadeli ve limiti yüksek konut ve taşıt kredileri vererek her zaman tüketicilerin yanında olduğu her dönem düzenlendiği kampanyaları ve reklamlarıyla bildirmektedir. Bu kampanyalardan biri de TSK çalışanlarına özel kredi kampanyalarıdır.

Vakıfbank TSK mensuplarına özel kredi ve OYAK borç verme hizmetleri

Askeri personeller için kredi veren bankalardan biri de Vakıfbank’tır. Sarı panjur konut kredisi kampanyası TSK lılar için güncel olarak göze çarpan bir kredi çeşididir. Vakıfbank tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri çalışanlarına özel düzenlediği konut kredisi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Her kredi başvurusunda olduğu gibi burada da kredi notunuzun düşük olmaması bankaların istediği şartlarsan biridir.  Vakıfbank TKS mensuplarına özel 120 ay vadeli 6 ay taksit ertelemeli, kredi tahsis ücretsiz uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kampanyası için banka şubelerinde banka yetkilileri ile görüşereş istenen belgeleri ibraz ederek alabilirsiniz.

Vakıfbank kefilsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile de maaşını Vakıfbank’tan almaları halinde kredi vermektedir. Subaylar Astsubaylar için de Oyak anlaşmalı bankadan açık kredi ve sabit taksitli kredi kullanabilirler. Oyak daimi üyeleri başvuru formunu onaylatarak limit mektubu ile birlikte askeri kimlik ile şubelere başvuru yaparak borç para alabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ