BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Borç Para Verenler Yeni Nesil TefecilerBu yazımızda borç paraya ihtiyacı olanlar, maddi yardım almak isteyenler için borç para verenleri araştırdık.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin!

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin mantığı ile kredi çekemeyenler için bankaların kredi vermediği kişiler için kredi imkanı sağlayan firmalar bu hizmetleri için kredi çeken kişilerden çeşitli masraflar tahsil etmektedirler. Biz kredinizi çekelim siz ödeyin mantığı ile çalışan kişiler aslında tefeci olarak  adlandırılmaktadırlar. İnternet ortamında borç para veriyorum, borç para verilir gibi ilanlar veren kişilerin bir kısmı ise sizlere kredi çekeceğini veya Senetle borç para vereceğini vaad ederek, sizden giriş aidatı, katılım payı gibi bir miktar para almayı hedeflemektedirler. Tabi bu paranın ilgili kişinin hesabına yatırılması sonrası borç para verilir diyen kişilere bir daha ulaşamamanız muhtemeldir.

Acil nakite ihtiyacı olanlar için borç para veren yerler firmalar

Eğer borç paraya ihtiyacınız var ise ve bu parayı temin edebileceğiniz herhangi bir yakınınız yok ise, sizin için en uygun olan şey, tefecilere başvurmak yerine bankalara kredi başvurusu yapmanızdır. Eğer kara listede iseniz, siciliniz bozuk ise, sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

Kara listede olanlar için kredi imkanı sağlayan bankalara başvuruda bulunarak uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle sizden çıkar sağlamaya çalışan tefecilere fırsat tanımamış olursunuz.Borç para alabileceğiniz herhangi bir yakınınız yok ise tefeciler ile görüşmek yerine, banka kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Günümüzde, taksitli olarak cep telefonu alarak, zarara rağmen cep telefoncuya satmak, kredi kartı ile veya senetle kuyumculardan altın alarak aynı gün paraya çevirme, kredi kartından nakit avans çekme gibi yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlere başvurmadan önce Kara listede olanlara kredi veren bankaları inceleyerek, siciliniz bozuk olsa dahi size uygun bir kredi bulabilirsiniz.İlgili Makaleler

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close