whatsapp toplu mesaj
Güncel

Çalışmayanlar Bankadan Kredi Çekebilir mi?

Özellikle yeni iş kurmak isteyenler için kredi araştırması yapan kullanıcılar için bu konuyu da geniş bir yazı altında değerlendirdik. Amacınız yeni bir iş kurmak veya ödeyemediğiniz borçlarınızı sıfırlamak ise, herhangi bir mülkünüzü ipotek ettirerek bankalardan kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Bir arabanız, arsanız veya konutunuz olduğunu varsayalım; bunları ipotek ettirdikten sonra “mülk değeri kadar” kredi çekebilme olanaklarına sahipsiniz! Bankalar sizlere ipotekten sonra kredi vermeyi oldukça büyük bir memnuniyet ile karşılamaktadır. Siz ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapar ve bankaların güvenini kazanırsanız ipotek durumu da tamamen ortadan kalkar ve daha sonra mülkünüz % 100’e kadar sizlerin güvencesi altında olur. Gelir belgesiz kredi seçenekleri genel olarak yeni esnaf olmak isteyenler için sağlanan bir durumdur.

Peki, bu durumda herhangi bir mülkünüz olmadığını düşünelim ve bir diğer banka imkanını daha sizlerle paylaşalım. Kefil! Eğer bir kefil gösterebilirseniz bankalar ne ipotek edilecek bir mülk, ne de maaş bordrosu talep etmeden sizlere istediğiniz tutarlar da kredi seçeneğini sağlamaktadır. Tabii ki kefil olarak göstereceğiniz kişinin maaş bordrosu yada bir mülkü de bankaya sunarak bu konuda banka yetkililerine güvence vermesi gerekmektedir. Bu güvence durumu oluşturulduktan sonra istediğiniz meblağlar üzerinden kredi taleplerinde bulunabilir ve geri ödemede herhangi bir sorun çekmeden bankalar ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Amacınız yeni bir iş kurmak ise sizlerin iş sahibi olabilmeniz hususunda bankaların sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sorunsuzca kredi çekebilir, yeni işinizi kurabilir ve artık kendi işinizin patronu olabilirsiniz! Gelir belgesiz kredi olanakları bu hususta kendisini hemen ön plana çıkarmaktadır. Birçok banka da istenen şartları sunmanız doğrultusunda sizlere bu kredi imkanını hemen çıkarmaktadır! Artık kredi almak oldukça kolay! Özellikle iyi araştırmalar yapar ve bankaların bu hususta sunduğu imkanları değerlendirebilirseniz, kredi alma konusunda da oldukça rahatlık yaşayabilir ve her türlü kredi olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Kredinizi de dilediğiniz kadar vade ve yapılandırmaya tabii tutma hakkınız mevcuttur. Bu süreç zarfında istediğiniz kadar aya ve yıla kadar böldürebiliyor, çok cüzi faiz olanakları ile birlikte geri ödemesini de oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Ayrıca kontrol et

Close
Close