GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Canyon Ranch Avrupa şubesi Türkiye’de

Canyon Ranch Avrupa şubesi Türkiye’de

Türkiye topraklarında barındırdığı maddi ve manevi değerleri ile Avrupa ülkeleri tarafından en merak edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Kısa bir süre boyunca hızlı yükseliş herkesin dilinde konuşulan laflar arasında yer almaktayken Türkiye üzerinde yükselen yatırımlar her geçen sene devam ediyor. Sadece birkaç sene içerisinde Türkiye’de çoğalan rezidans bina sayısı katlanarak arttığı gibi yurt dışı firmaları içinde Türkiye değişilmez bir yatırım odağı olmuştur.

O kadar ki pek çok firma Avrupa şubesi olarak Türkiye’yi seçmeye karar vermiştir. Bundan yıllar sonra ünlü teknoloji firmalarının dahi şube olarak Türkiye’yi seçeceği düşünülmektedir.

Amerika’dan Türkiye’ye

Farklı ülkelerde bulunan ve faaliyetlerine sürekli devam eden şirketler yaptıkları yatırımlar ile ekonomisini güçlendirmeye çalışmaktadır. Yaşanılan yüzyılın en büyük sorunlarından bir tanesi sağlık olduğu için yerli ve yabancı firmaların bu sektöre yöneldiği görülüyor.

Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan ve dünyanın en ünlü sağlık merkezlerinden birisi olarak bilinen Canyon Ranch Amerika’dan Türkiye’ye uzanmaya karar verdi.

Amerika Birleşik Devletlerine yapılan Canyon Ranch ünlüler tarafından olukça sık gelinen yerler olmuş ve kısa sürede tüm proje odaları satılmıştır. Avrupa’ya açılmayı ve burada da yatırım yapmayı hedefleyen firma ilk şubesini Türkiye’ye açmaya karar verdi. Projenin toplam 2,5 milyar dolarlık yatırım istediği bilinmekte ve 250 milyon dolarlık bütçe ile işe başlandı. Türkiye’nin tatil cennetlerinden birisi olan Bodrum’a Canyon Ranch Avrupa şubesini açacak.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ