whatsapp toplu mesaj
İhtiyaç Kredisi

Evlenenlere Uzun Vadeli Evlilik Kredisi

İhtiyaçlarını karşılamak için genellikle bankaların evlilik kredisi ürünlerine rağbet gösteren çiftler, en uygun faiz oranlarını araştırarak bir karara varma düşüncesine sahip. Bunun bilincinde olarak bu konumuzda bankaların faiz oranları üzerine yaptığımız kapsamlı araştırmayı okuyarak evlilik kredileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası, evlilik hazırlığında olan çiftlerin stresini tamamen ortadan kaldıracak kredi hizmetiyle karşınızda. Nişandan düğüne, balayından oturulacak eve kadar hemen her ihtiyacı kapsamakta. 48 aya kadar değişen vadelerle evlilik hayallerinizi en mutlu şekilde gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Başvuru yapmak için bankanın internet sitesine giriş yapabilir ya da size en yakın şubeye uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yöntemlerin yanı sıra Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. (444 0 444)

Başvuru için gerekli evraklar;

  • Nüfus Cüzdanı, (ya da ehliyet/pasaport)
  • Gelir Belgesi (Çalışanlar için maaş bordrosu, esnaflar ve şirket sahipleri için muhasebe kayıtları ile Vergi Levhası)
  • İkametgâh Belgesi (ya da son 2 aya ait elektrik, cep telefonu, internet, su, doğalgaz ya da sabit telefon faturalarından biri)

Finansbank

Nişandan başlayıp evinizi hayallerinizdeki gibi dizene kadar tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olan Finansbank, mutluluğunuza ortak oluyor. Finansbank ile evlilik masraflarını dert etmenize gerek kalmayacak. Maksimum 48 ay vade ve %1.50 faiz oranıyla dikkat çeken Finansbank, bu alanda en çok tercih edilen bankalardan biri olarak büyük ilgi görüyor.

Başvurusu için Finansbank şubelerine uğrayabilir, Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilir (0850 222 0900) ya da Finansbank.com.tr adresinden bilgi alıp başvuruda bulunabilirsiniz.

Albaraka Türk

Albaraka Türk Katılım Bankası, faizsiz evlilik finansmanı ile faiz kullanmadan mutlu bir yuva kurmak isteyenlerin en çok rağbet gösterdiği bankaların başında geliyor. Evlilik masraflarınızı hafifleten ve tüm ihtiyaçlarınızda size destek olan Albaraka Türk, bu hizmeti faizsiz bankacılık prensiplerine uygun olarak gerçekleştirmekte. Satın alınacak ev eşyalarına kadar tüm masrafları karşılayan Albaraka Türk, bu işlemi yaparken faiz enstrümanını kullanmıyor. Başvuru için Albaraka Türk şubelerinden birine giderek başvuruda bulunabilir, evlilik masraflarınızın üzerinizde yarattığı ağırlığı ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca 444 5 666 numaralı Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Finans

%1.39’dan başlayan Türkiye Finans evlilik kredisi oranları, çiçeği burnunda çiftlerin ilgisini en çok çeken hususlardan biri olarak göze çarpıyor. Tıpkı Albaraka Türk gibi faizsiz bankacılık prensipleri doğrultusunda hizmet sunan Türkiye Finans, evlilik kredilerinde de bu özelliğini korumakta. Evlilik öncesi yaşayacağınız tüm sıkıntıların önüne geçebilmek adına başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece nişan ve düğün masraflarından balayı masraflarınıza, hatta ev eşyanıza kadar tüm ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla karşılayabilirsiniz. Türkiye Finans şubelerine giderek hem konu hakkında bilgi alabilir; hem de başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank

Evlilik hayaliyle yaşayan; maddi sıkıntılar nedeniyle bu hayallerini gerçeğe çeviremeyen çiftlere masrafların karşılanması hususunda destek olan Odeabank, uygun faiz oranlarıyla gençlerin önünü açıyor. %1.40’tan başlayan  faiz oranları, 48 aya kadar vadelenebilmekte.  Evlilik kredinizi Odeabank’ tan kullanarak masraflarınızı hafifletmek ve daha rahat bir yaşam sürmek tamamen sizin elinizde. Yıllardan beri hayal ettiğiniz bir yuvaya sahip olmak artık çok daha kolay. Bunun için Odeabank şubelerinden birine gidebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

İNG Bank

Nişan ve düğün telaşı, oturulacak evin dizaynı derken masraflar günden güne kabardıysa bunun için daha fazla strese girmenize gerek yok. 3 ay ertelemeli evlilik kredisini kullanarak ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, ödemelerinize ise 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve 48 ay vade seçeneğiyle dikkat çeken İNG Bank, bu bağlamda en çok tercih edilen bankalardan biri. İNG Bank ile düğününüzü değil, ödemelerinizi erteleyin. Daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak için size en yakın İNG Bank şubesine uğrayabilirsiniz.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk düğün finansmanı, düğün masraflarını düşünmekten bir türlü evlenemeyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 48 ay vade ve uygun kâr oranlarıyla yararlanabileceğiniz Kuveyt Türk düğün finansmanı sayesinde hayalini kurduğunuz düğünü yapma şansınız olacak. Üstelik Kuveyt Türk evlilik kredisi yalnızca düğün masraflarıyla sınırlı değil. Düğün sonrası geçireceğiniz balayından evinizin eşyalarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı kapsayarak kendi yuvanızı kurarken en büyük destekçiniz olacak. Başvurusu için Kuveyt Türk şubelerine uğramanız yeterli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close