BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Faizsiz nakit avans veren bankalarÜstelik minimum ödeme tutarlarını müşterilerine sunarak acil nakit ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmelerine imkan tanıyan bankalar sayesinde artık her türlü ihtiyaçlarınızı da sorunsuz bir şekilde gidermeye başlayacaksınız.

Vatandaşların her an acil para ihtiyacı ortaya çıktığı dönemler olduğu için Bankalarda uzun süreli beklemeli sorunları ortadan kaldırarak anında para transferinde bulunabilecek yeni kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Nakit Avans tam olarak ne olduğunu ve tüketicilere ne tür avantajlar sağladığı da artık merak konusu olmaya başlamış bulunmaktadır. Bankaların müşterilerine sağlamış olduğu Faizsiz Nakit Avansı ile 5-9 ay gibi değişkenlik gösteren dönemler arası bankalardan aldığınız acil nakit ihtiyaçlarınızın geri ödemesini de gönül rahatlığı ile yapabilmektesiniz.

Taksit ödeme seçenekleri sayesinde artık tüm banka kart sahipleri de nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilme şansına da sahip olmuş olacaktır. Acil paraya ihtiyaç duyulduğu andan itibaren bağlı bulunmuş olduğunuz bankanın kredi kartlarını kullanarak hemen paranızı da hiçbir şekilde sorun yaşamadan da çekmiş olacaksınız. O halde sizlerde tüm bu imkanlardan yararlanmaya başlayarak bankalara faiz yükü bulunmayan nakit avans hizmetleri konusunda başvuru da bulunabilirsiniz.

Çoğu kişinin çeşitli borç durumları ya da para sıkıntısı sonucunda reel yaşantısında bile çevresinde bulunan insanlardan faizli geri dönüşüm içeren yardımlar alırken Bankalar artık 0 faiz uygulaması ile müşterilerinin yüzünü güldürecek hizmetlere de imza atmaya başlamaktadır.

Nakit Avans Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Bankaların sağlamış olduğu iyi niyet ve kampanya olanakları suistimal edilirse anapara tutarından günlük faiz işlemeye başlayacaktır. Normal şartlarda bankalar nakit avans için herhangi bir faiz uygulamasını devreye koymazken ödeme yapılmadığı andan itibaren günlük faiz uygulamaları başlayacaktır. Buna göre ne kadar süre içerisinde ödemelerinizi aksatırsanız faiz de o kadar borç hesabınız da birikmiş olacaktır. Aynı zamanda bir kısmının kapatılması ya da erken kapama adımlarında ise anapara üzerinden günlük faiz işlenmektedir. İşlem tarihinden itibaren faiz işlemesi olmaması adına mutlaka ödeme tarihi dolmadan faizsiz nakit imkanları karşılığı ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kredi veren bankalar listesi

Turkland Bank  Türk Ekonomi Bankası (TEB),  Halk Bankası, Vakıfbank, Adabank, Akbank, Anadolubank, Fibabanka, Şekerbank,  Ziraat Bankası, Türkiye Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Alternatifbank, Burgan Bank, Denizbank, QNB Finansbank, HSBC Bank, ING Bank, Odea Bank, vb. bankalardır.

Fakat kimi bankalarda ise değişen kesim farklılığı da değişkenlik ister istemez gösterebilmektedir. Son dönemin en iyi kampanyalı hizmetlerinden biri olarak ortaya çıkan nakit avans hizmetlerinden artık pek çok vatandaşımız da yararlanabilmektedir. Çoğu zaman acil para bulma konusunda insanlar ister istemez epey bir zorluk çektiğinden dolayı bankaların müşterilerine sağlamış oldukları nakit avans kolaylıkları rahatlamalarına da fazlası ile neden olacaktır.

Üstelik faiz de olmaması en sevindirici yanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yukarıda ki bankaların bir çoğu uyguladıkları kampanyalar dahilinde Faizsiz Nakit Avans vermektedir. Tabi bunun için bankanın talep ettiği şartları taşımak gerekmektedir. (Maaş Müşterisi olmak, kredi kartı kullanmak vb.) Sizde sitemiz üzerinden faizsiz nakit avans başvurusu yapabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Close