whatsapp toplu mesaj
Güncel

Gelir Belgesi Olmayanlar Kredi Çekebilir Mi?

Gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi almamız neredeyse bazı bankalarda imkansız olarak nitelendirilebilecek bir durum olmasına rağmen, asıl olayın kredi notunuzun yüksek veya düşük olmasından kaynaklandığı durumdur.

Gelir belgesiz kredi almak için kredi notunuz yüksek olmalıdır. Daha önceden gerçekleştirdiğiniz bankacılık işlemleri doğrultusunda yapmanız gereken ödeme performansına göre hareket etmek olmalıdır. Ödenek alabilmeniz için mutlaka bankalar ile ilgili hiç borcunuzun bulunmaması, üzerinizde kesinlikle taşınmaz olması ve kredi sicili iyi durumda olmalıdır.  Kredi çekebilmeniz için sizlerin sicilini araştırmanızı sağlayacak ve resmi olarak geçerliliği bulunacak evrakların bulunması gerekmektedir. Bunlar;

  • Nüfus cüzdanı
  • Adres bilgileri (güncel olmalı)
  • Nüfus cüzdanınızın yanı sıra noter tasdikli suret olması gerekmektedir. Eğer ki kredi çekmek için gerekli olan adres bilgileriniz güncel değil ise o vakit su faturası, doğal gaz, cep telefonu faturası gerekmektedir. Tüm bu faturalar son 3 ay için geçerli faturalarda geçerlidir.

Deniz bank, Burgan bank, Akbank ve Vakıfbank ile iletişime geçerek kredi alabilme imkanına sahip olmaktasınız. Maaş bordrosuz ve kefilsiz kredi alabilmeniz için bankaların size güvenmesini kanaat getirecek bir sunuda bulunmanız gerekmektedir. Bunun en basit yolu ise kredi notunuzun yüksek olmasıdır.

ING Bank

Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir tanesi olan İNG bank herkese farklı faiz oranları kapsamında nakit ihtiyacını gidererek kredi imkanı sunmaktadır. Yenilikçi bankacılık sistemi ile sizlere uygun kredi vadelendirme seçenekleri ile kredi imkanı sağlayan banka belirli şartlandırmalar ile kefilsiz kredi vermektedir.

Odea Bank

Kamu çalışanlarına özel olarak kampanya başlatan Odea bank her türlü kredi tutarını karşılayarak kredi çeken tüm bireylere ayrıcalıklı bir kampanya sunmaktadır. Kamu çalışanlarına özel olarak sağlanan kredi işlemleri ile maaşınızın 20 katı kadarınca kredi çekebilme imkanına sahip olmaktasınız. Üstelik %1.37 faiz oranı ile banka kapsamında 10 TL masraf bedeli uygulanarak ve 36 aya kadar sunulan vade seçenekleri ile dilediğiniz tutarda kredi çekebilme imkanına sahip olmaktasınız. Odea bank kapsamında faydalanabileceğiniz bir diğer kampanya ise 15 bin TL hazır olarak sunulan nakit kredi olmaktadır.

15 bin TL’ye kadar bankalarca sunulan kredi imkanı online olarak başvuruda bulunarak başvuru sonucunuzu hemen cep telefonunuzdan öğrenebilmektesiniz. Kredi için gerekli olan diğer bilgileri de telefonda tanımlayarak ön onay alıp, iletişim merkezi kapsamında yürütülen işlemde şubeye uğramaksızın kuryecilik sayesinde belgeleri imzalar ve kredinizi kapınızda alırsınız. Paranız yapılan işlemler doğrultusunda para kartınıza yüklenmektedir. Kart işlemleri doğrultusunda kart sahibi kimse ona teslim edilmektedir. Alışveriş işlemlerinizi POS’tan işleminizi gerçekleştirerek yurt içi 1 yurt dışı 2 iş günü gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Ayrıca kontrol et

Close
Close