BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Yöntemiİş bankası, ihtiyaç, otomobil, ev, konut, mortgage, işyeri, eğitim, sağlık gibi konularda, çeşitli kredi kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. İhtiyaç kredisi, tüketici kredisi, sıfır km ve ikinci el otomobil kredileri ile birlikte özel gün ve dönemlerde müşterilere sunulan bayram kredisi, yılbaşı, yaz ve kış dönemlerinde kredi kampanyası ile sizlerin hizmetindedir.

İş bankası Tüketici kredileri nelerdir?

İş bankası müşterileri için kredileri 4 ana grupta sunmaktadır. İş bankası kredi grupları Hızlı Kredi, İhtiyaç Kredileri, Taşıt Kredisi ve Ev Kredisi olarak gruplandırılmıştır. Bu kredi gruplarına banka tarafından çeşitli dönemlerde uygun faiz oranları ve vadeler ile kampanyalar düzenlenmektedir. Şimdi iş bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? sorusunu cevaplayalım.

Kredi başvurusunda gerekli belgeler

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi, Başvuru Formu ve Gelir durumunuzu gösterir belge istenen belgelerdendir. 2/B Kredisi almak isteyenler için ise  Hak sahibi olunduğunu ve tapu devrinin gerçekleşmesi için ödenmesi gereken tutarı belirten yazılı tebligatın yapılmış olduğu belge ile  başvuru dekontu istenen belgelerdir.
İş bankasından eğitim kredisi çekmek isteyenler için ise eğitim faturası, öğrenci kayıt belgesi ile okul ücretlerini fatura ile gösteren belge gereklidir. Taşıt kredisi kullanmak isteyenlerden iş bankası sıfır km. araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar için ise satışı yapan kişiye ait araç tescil belgesi ve trafik belgesi istenmektedir.

Ev kredisi çekmek için gereken evraklar

Ev kredisi başvurusunda istenen belge ve evraklar ise tapu fotokopisi ve tapu dairesinden alınacak ipotek, rehin olmadığına dair yazı talep edilmektedir. Başvuru esnasında gerekli belgeler hakkında ayrıntılı bilgiyi işbankası şubelerinden edinebilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusu

Akıllı cep telefonu kullanıcıları için işcep uygulması yüklenerek, işcep uygulaması ile kredi başvurusu yapmak mümkündür. Ayrıca Sms kredi başvurusu için; İşCep’ten, 4402’ye SMS göndererek, başvuru yapılabilir. İşCep kullanmayanlar için  Cep telefonundan kredi başvurusu  NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402′ ye kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Sırası ile : NAKİT TC NO İSTENEN KREDİ AYLIK GELİR

İş Bankası kredi başvuru sonucu

<<<<İŞ BANKASI KART BAŞVURU SONUCU SORGULAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYINIZ>>>>

İşbankası’ na yapmış olduğunuz kredi başvurunuz, banka tarafından incelenerek tarafınıza, bankada kayıtlı cep telefonunuza olumlu veya olumsuz şekilde dönecektir. Olumlu olması durumunda, banka şubesine davet edilerek, sözleşmeyi imzalamanız istenecektir. Kredi sonucunuzu öğrenmek için tüm İşbankası şubelerini ziyaret edebilir veya 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İşbankası kredi başvurusu telefon bankacılığından, tüm işbankası şubelerinden ve SMS ile yapılabileceği gibi, internet üzerinden de, kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz.8 Yorumlar

  1. Bu gün krediye başvuru yaptim öğleden önce 11 civarında gerekli belgeler ve kefil istendi hallettim bana sisteme giriş yapılacağı ve sonucun bizi arayarak bilgi verileceği söylendi ama olumlu veya olumsuz bı geri dönüş yapılmadı sizce bı aksilik olmuş olabilirmi

  2. iyi günler efendim ben kredi icin sizden yardimci olmanizi istiyotdum.. türkiyede bir evim var.. yanliz ben yurt disinda yasiyorum ve turkiye cumhuriyeti vatandasiyim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Close