ESNAF KREDİSİ

Kobi Kredisi Veren Bankalar ve KOSGEB Faiz DesteğiKOSGEB E-KOBİ giriş sayfasından kayıt işlemlerini tamamlayanlara ve kobi beyannamesi dolduranlara bankalara kobi kredi başvurusu yapanlara sadece sermaye ödemek koşulu ile 50 bin liraya kadar 0 faizli kredi veriyorlar.

Kobi Kredisi Veren Bankalar ve KOSGEB 0 Faiz Desteği

Kobi kredileri, bankacılık hizmetleri arasında en çok talep gören kredi çeşitleri arasında yer almaktadır. Kobi açılımı, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler olarak tanımlanmaktadır. Türkiye ekonomisinde oldukça önemli bir paya sahip olan Kobiler, finansman ihtiyaçlarını bankaların KOSGEB Kobi kredilerini kullanarak karşılamaktadırlar. Kobilere özel sunulan krediler, genellikle Kobi ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmakta. Kobi kredisi veren bankalar,  bu hizmeti yalnızca Vergi Levhası bulunan işletmelere sunabilmektedirler. Dolayısıyla Kobi kredisi veren bankaların bu hizmetini kullanabilmek için Vergi Levhası sahibi olmak şarttır.

İş Bankası Kobi kredileri

Kobi kredisi veren bankalar 2016 listemizin ilk sırasında Kobilere sunduğu özel fırsatlarla bir adım öne çıkan Türkiye İş Bankası’na yer veriyoruz. İş Bankası Kobi kredileri, nakdi ve gayrinakdi Kobi kredileri olarak 2 ana başlık altında toplanıyor. İş Bankası nakdi Kobi kredileri arasında; Taksit Ödemeli Ticari Krediler, Ticari Ek Hesap, MaxiPOS Kredisi, Altın Kredisi, İş Yeri Kredisi, Küçük İşletmeler TL Kredisi, Kendi İşim Kredisi gibi özel Kobi kredileri mevcut. İş Bankası Gayrinakdi Kobi kredilerine bakıldığındaysa Teminat Mektupları, Akreditif Krediler, Aval Kabul Kredileri, Leasing Garantisi, Referans Mektupları ve İhracat Akreditiflerine Teyit Kredisi gibi özel kredi seçeneklerini görebiliyoruz. İş Bankası Kobi kredi hizmetlerinden yararlanmak için herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine giderek hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Kobi kredileri

Kobi kredisi veren bankalar 2016 listemizde 2.sırada Vakıfbank var. Vakıfbank Kobi kredilerinden yararlanarak işletmenizi geliştirebilir, böylece sahip olduğunuz potansiyeli ortaya çıkarma şansı elde edebilirsiniz. Vakıfbank Kobi kredileri, 36 ay vade seçenekleriyle sunulmakta. Leasing Hizmetleri, Vakıfbank KOSGEB Kredileri ve Vakıfbank Üye İş Yeri hizmetlerinden yararlanarak işletmenizi daha ileri seviyelere taşımanız son derece kolay olacak. Bunun için 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kobi kredileri

Garanti Bankası, Kobilere özel sunduğu kredilerle adından en çok söz ettiren bankalardan biridir. Garanti Bankası teminat mektupları, Garanti Bankası POS hizmetleri, Kobi destek paketleri ve buna benzer hizmetler, Garanti Bankası Kobi kredileri arasında en dikkat çeken başlıklar olarak karşımıza çıkıyor. Garanti Bankası, Kobilerin yanında olduğunu verdiği kaliteli hizmetlerle her daim kanıtlamakta. Siz de Garanti Kobi kredilerini kullanarak geleceğe daha sağlam adımlar atabilir, işletmenizin sınırlarını dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz.

Denizbank

Denizbank, Kobi kredisi veren bankalar arasında yer verdiğimiz bir diğer banka. Denizbank Kobi kredileri, Kobilerin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamalarına uygun zemin hazırlıyor. Denizbank Kobi taşıt ve konut kredileri, en çok tercih edilen Kobi kredileri arasında dikkat çekmekte. Ayrıca Denizbank Taksitli Ticari Krediler ve Ticari Kurtaran Hesap’ta son dönemlerin en çok tercih edilen Denizbank Kobi kredileri arasında yer alıyor. 50 bin lira KOSGEB faizsiz KOBİ işleme desteği esnaf kredisi sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Denizbank Kobi kredilerinden yararlanarak kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabilir, uygun ödeme seçenekleri sayesinde dilerseniz ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.

Akbank Kobi kredileri

Kobi kredisi veren bankalar 2016 listesinin en dikkat çeken bir diğer ismi de Akbank. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere çeşitli fırsatlar sunan Akbank, aynı zamanda yeni Kobi adaylarını da gözden kaçırmıyor. Yeni Kobiler için çeşitli krediler sunan Akbank, bu özelliğiyle Kobi kredisi veren diğer bankalardan farklı bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız Akbank Kobi kredileri arasında yer alan Yeni Kobi Kredileri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sıfır Faiz Kosgeb Gov Tr Kredi Başvuru Sayfasını ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Finansbank, Kobi kredileri konusunda işlem yelpazesini daima genişleten bir yapıya sahip. Finansbank nakdi ve gayrinakdi Kobi kredilerinden yararlanarak işinizi hayal ettiğiniz düzeye getirmek tamamen sizin elinizde. Finansbank, teminat mektupları, akreditif kredileri, kabul ve aval kredileri, referans mektupları gibi gayrinakdi kredilerin yanı sıra spot krediler, rotatif krediler, taksitli ticari krediler, yatırım kredileri gibi nakdi Kobi kredileri de verebilmektedir. Finansbank Kobi kredi hizmetlerinden yararlanmak için Finansbank şubelerinden birine uğrayabilir ve üye iş yeri görüşmesinde bulunabilirsiniz. Kosgeb 50 bin Lira Faizsiz Esnaf Kredisi Sonuçları Listesi yayınlandığında sizde devlet destekli KOBİ faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Kobi kredileri

Kobi kredisi veren bankalardan söz ederken Yapı Kredi Bankası’nı es geçmemiz elbette düşünülemez. Yapı Kredi Kobi kredileri de birçok bankada olduğu gibi nakdi ve gayrinakdi Kobi kredileri olarak ayrışmakta. Yapı Kredi Makine Donanım Kredisi, Nakit Destek Kredisi, Yapı Kredi Bankası Franchising Kredisi, Kobi Ar-Ge Kredisi ve Taksi Kredisi, faydalanabileceğiniz en özel Yapı Kredi Kobi kredisi hizmetleri arasında yer alıyor.

kosgeb kredisi veren bankalar
kosgeb kobi kredisi veren bankalar

50 bin lira faizsiz KOBİ kredisi için başvurular başladı ve Esnaf ve KOBİ’ler KOSGEB faizsiz kredi başvurusu işlemlerini gerçekleştirdiler. Bu kapsamda faizsiz kredi için başvuru süresi halen devam etmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close