BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında KrediAktifbank PTT anlaşmalı olarak emekli maaşı alan vatandaşlarımıza anında kredi imkanı sağlayan bankalardan biridir. Banka son dönemde internet ortamından yapılan başvurulara finans sağlamaktadır. Eğer kredi notunuz düşükse internet bankacılığından düşük faiz oranları ve vadelerle Aktifbank anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA ANINDA KREDİ

KKB tarafından bireysel müşterilerin kredi risk raporları tutulmakta ve findeks aracılığı ile sorgulama yapılabilmektedir. Kredi puanlaması 1499’dan daha düşük olan müşteriler AZ RİSKLİ grubuna dahil olduklarından bankalar bu kişilerden çeşitli evraklar ve teminatlar talep etmektedir. Normal şartlarda vatandaş özel bankalara ve kamu bankalarına şahsen başvuru yaptıklarında gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi almaları oldukça zordur. Son dönemde özellikle mobil uygulamalar ve internet bankacılığından yapılan kredi başvurularına gelir belgesi, maaş bordrosu istenmediği gibi Aktifbank kişinin kredi sicil notunun bakmamaktadır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi
Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi

Aşağıda konu ile ilgili görsel mevcut olup, şubeye gitmeden masraf ödemeden düşük kredi notunuz ile istediğiniz miktarda kredi olanağına sahip olabilirsiniz.

n-kolay-kredi-faiz-oranlari
n-kolay-kredi-faiz-oranlari

SİCİLİ BOZUK OLANLAR NASIL BAŞVURU YAPABİLİR?

Bankanın NKredi isimli paketiyle uygulamasıyla artık banka şubelerinde sıra bekleme derdine son. Bireysel müşteriler internet üzerinden birkaç tıklama ile hemen başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Başvuru sonucunda kişinin banka hesabına talep ettiği miktarda kredi hemen aktarılıyor. Kredi notu düşük olanlar için anında kredinin üst limiti ise 25 bin lira olup banka bu krediyi verirken;

  • Kredi kartı alma zorunluluğu,
  • İhtiyaç kredisi hayat sigortası,
  • Islak imza ile sözleşme imzalama

derdi olmadan en kısa süre içinde paranızı hemen hesabınıza yatırıyor.

PARA NASIL ÇEKİLİYOR?

25 bin lira kredi notu düşük olanlara sağlanan para Türkiye’de hizmet vermekte olan tüm PTT şubelerinden anında çekilebiliyor. Eğer parayı havale yapmak isterseniz, Aktifbank hesabınızdan ücretsiz havale ile paranı istediğiniz hesabınıza hemen gönderebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi Başvurusu için tıklayın!

GERİYE NASIL ÖDEYECEĞİZ?

İkamet ettiğiniz İl veya İlçe’de Aktifbank şubesi yoksa, geri ödemeyi nasıl yapacağız diye düşünmeyin. Çektiğiniz krediyi en uygun vade ve taksitler halinde;

  • PTT Şubelerinden,
  • Vakıflar Bankası ATM cihazlarından,
  • PTTMatik ATM’lerinden,
  • Akbank ATM cihazlarından geri ödeyebilirsiniz.

Kredi Hesaplaması ve Faiz Oranları

Günümüzde sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar, İstikraz kuruluşları, senet karşılığında para veren, telefon bozduran, elektronik aletleri peşin paraya çeviren, senetle altın satan kuyumcular, beyaz eşya firmaları ve yeni nesil sanal tefecilerin yüksek oranlarda faiz ve ara ödeme aldıklarını bilirsiniz. Kredi sicili düşük olan vatandaşlar bugün peşin paraya ihtiyacı olan bir vatandaş 3.000 TL. değerinde ki cep telefonunu 3.500 TL.’ye senetle satın alıp, aynı telefoncuya 2.500 Tl’ye satarak senetle peşin para bulma arayışı içerisindedir. Aktifbank’ın sicili bozuk olanlara verdiği kredinin faiz oranı aylık %1,99’dur.  Örnek ödeme planı ve faiz hesaplaması aşağıdadır.

Kredi Tutarı Taksit Aylık Ödeme
2 BİN LİRA 12 Ay 193,65 TL
2 BİN LİRA ​24 Ay 110,45 TL​
2 BİN LİRA ​36 Ay 83,44 TL​
2 BİN LİRA ​48 Ay 70,46 TL

Bu kredilerin tüm vadeleri için banka sadece 10 TL. kredi kullandırma ücreti dosya masrafı talep etmektedir. Bunun haricinde ekstra ücret bulunmamaktadır. Kredinin taksitlendirmesi sonucunda sicili bozuk vatandaşın yıllık ödeyeceği faiz miktarları ise aşağıda gösterilmektedir.

sicili bozuk olanlara aninda kredi

2 bin lira kredinin 1 yıl vade oranında aylık taksitleri 194 TL. civarında iken yıllık yüzde otuz dört civarında bir maliyet ödenmektedir.

25.000 TL. kredinin 48 ay vadede aylık taksit miktarı ise 880 TL.’ye gelmekte olup bu kredi için 125 TL. civarında tek bir masraf talep edilmektedir.

 70 Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Close