Kredi Soruları

Soru Sor

Bu içerik sayesinde en çok sorulan Kredi Sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsin. Ayrıca sadece Kredi değil yanıt arayan tüm teşvik hibe  bu içerikte seni bekliyor.

Artık Kredi sektöründe aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını bulabileceğiniz bir sayfamız var. Bu sayfada yer alan yorum yazma kısmı aracılığıyla siz soracaksınız biz cevaplayacağız.

6 Yorumlar

  1. 5800 kapasite raporlu bir Küçükbaş hayvancılık işletmem var .bir özel bankaya 4 yıl vadeli borcum var.ilave kredi vermiyor.İşletmemin ekspertiz değeri 2.500.000 tl.Hayvan alımı yapıp faaliyete geçemedim.bana yardımcı olurmusunuz?

  2. Geçtiğimiz aylarda konut kredisi için kesilen dosya masrafları ve ekspertiz ücretleri için tüketici haklarına dilekçemizi yazdık ve kazandığımıza dair postadan kağıt geldi. Bugün bankadan parayı almadan önce vakıfbank arıyor ekspertiz ücretini alırsanız size dava açarız diye tehditvari konuşarak hakkım olan parayı almamam gerektiğini belirtiyorlar.Bu ne kadar yasaldır? bilgilendirebilir misiniz?

    1. Tüketici haklarının kararını esas almak mantıklıdır bankalar ne koparsak kar peşinde oldukları için bir hak talep edemezler ama bir avukata danışmakta yarar var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close