BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin ŞirketleriAncak bu kampanyaların bir çoğunun doğru olmadığı, bugüne kadar başvuranlardan bazı kişilerin peşin para aldıkları, para aldıktan sonra ortadan kayboldukları duyulmakta, bu sebeple, kurumsal olmayan firmalara, ilk kez karşılaşılan ve büyük vaatlerde bulunan şahıslara güvenilmemesi gerektiğini hatırlatırız.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeli

Kredi çekemeyen kişiler, yapmış oldukları başvuru sonucunda, firmalar tarafından kredileri çekilmekte, bazen bu krediler, senetle, bazen ise ipotek kurulması yöntemi ile kredi çekemeyen kişilerden taksitleri aylık düzenli olarak tahsil edilmektedir. İnternet üzerinde sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar gibi birçok borç para temin merkezi bulunması rağmen, başka birinin adına kredi çekilerek ödenmesi, güven müessesesinin kurulmasına veya kredinin herhangi bir taşınır, taşınmaz mal ile güvence altına alınmasını gerektirir bir durumdur.

Kredi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler, tefecilerden borç para almak yerine daha çok, senetle borç para veren kuyumcuları veya taksitle cep telefonu, tablet gibi pahalı cihazlar veren firmaları tercih etmektedirler. Günümüzde, tefecilik her ne kadar yasak olsa da, yüksek meblağlarda faiz veya kesinti yaparak, borç para veren birçok kişi ve firma mevcuttur.

Sizin yerinize kredi çeken firma veya kişiler

Sizin yerinize kredi çekmekte olan kişilerin amacı, kredi çekemeyenlerin adına kredi temin ederek, paraya ihtiyacı olan ve aylık sabit bir gelirli olan kişilerden, çekilen krediden, çok daha fazlasını almaktır. Özellikle paranın ilk çekildiği anda örnek vermek gerekirse, 10 bin lira kredi için teslimat anında 2 bin lira gibi bir peşin ödeme talep etmektedirler. Bu kapsamda sizin yerinize kredi çeken firmadan 10 bin lira kredi istemeniz durumunda tarafınıza en fazla 8 bin lira gibi bir ödeme yapılmaktadır. Bu firma veya kişilerin almış oldukları, masraf, hava parası, veya çeşitli isimler verilen kesinti tutarları, yerli yabancı tüm bankaların almış oldukları dosya masrafı ve diğer masraflardan çok daha fazladır.

Hiçbir kullanıcımıza aşağıda yazacağımız yöntemleri tasvip etmiyoruz ancak, borç para almayın, kredi kullanmayın, tefecilere başvurmayın demek kolay. İhtiyaç olduğu zaman ve başvurulacak kimse olmadığından, mecburiyetten bu tür yöntemlere birçok kişi başvuruyor.

Borç paraya ihtiyacı olanlara tavsiyeler

  • Sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları araştırın ve başvuruda bulunun.
  • Tefecilerin eline düşmek yerine, yakın uzak tüm yakınlarınız ile bağlantı kurun ve borç almaya çalışın.
  • Yardım kuruluşlarına ve kredi veren firmalara başvurun.
  • Taksitle ürün alarak, bozdurmayı deneyin. Tasvip etmiyoruz ama en azından senet imzalayarak, tefecilerin eline düşmekten çok daha iyidir.
  • Sicilinizin bozuk olmasına neden olan krediyi, borcu, icrayı veya benzeri hukuki durumu ortadan kaldırmak için bir yakınınızdan borç alın ve kredi sicilinin temizlenmesini müteakiben tüm borçlarınız için yapılandırma kredisi kullanarak borçlarınızı ödeyin.

Eğer borç paraya ihtiyacınız varsa ve borcunuzu belirli taksitler halinde ödeyecek iseniz, sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara veya en uygun ihtiyaç kredilerine, Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemlerine başvuruda bulunabilirsiniz.İlgili Makaleler

Yorumlar

  1. Sa. Teminatim var kredi kullanamiyorum , benim yerime siz cekebilirseniz iletisime gecelim.

  2. Merhaba iyi günler acilen 15000 TL acil olarak gerekiyor tüm dağınık borçlarını birleştirip tek bir yerde birleştirmek istiyorum çok acil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close