BANKACILIKGÜNCEL

Maaş müşterisi olmanın avantajlarıBankaların kendi maaş müşterilerine sunduğu avantajlar

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularında maaş müşterilerinden gelir belgesi ve diğer evrakları talep etmeyen bankalar kendi müşterilerine sağladıkları düşük faiz oranlı taşıt, konut ve bireysel ihtiyaç kredileri veriyor.

Ayrıca maaşını kendilerinden alan müşterilerine özel bankacılık işlemlerinde gişe den yapacakları tüm para çekme, yatırma, havale ve eft işlemlerinde sıra beklemeden kartının okutulmasıyla ön sıradan yer almasını sağlayarak sıra beklemeden bütün bankacılık işlemlerinde öncelik tanıyor.

Bunun için şubelerdeki sıra alma cihazlarına bankamatiklerin veya kredi kartlarının okutulması ile sıra beklemeden ön sırayı almalarını sağlıyor. Avantajları saymakla bitmeyen bankaların özel kredi kampanyalarında kredi başvuruları hemen değerlendirmeye alınıyor ve genellikle olumlu sonuçlanıyor.

Geliri sabit ve düzenli olan ve kredi notu yüksek olan müşterilerine hiç çekinmeden düşük faiz oranlı ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi veren bankalardan belgesiz evraksız kredi başvuruları yapılabilmektedir. Bankalar adeta bu konuda birbirleriyle yarışıyor ve kendi müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını uygun ödeme kolaylıkları ve yüksek limitli ve düşük faizli kredi imkanlarıyla karşılıyor. Şubelerde müşterilerine özel yetkililer ile görüşme fırsatı veren bankalara istediğiniz her an 7/24 bankaya ulaşma imkanı, hesap işletim ücreti muafiyeti, tüm bankacılık işlemlerini yapacağınız internet telefon ve mobil bankacılık hizmetlerinden işlemleri kolaylıkla gerçekleştirme fırsatı sunmaktadır.

Maaş Müşterilerine Özel Kredi Kampanyaları Yapan Bankalar

Türkiyedeki çoğu özel banka maaş müşterilerine özel kredi faizleri ile kredi kullandırmaktadır ve bu çekeceğiniz kredi için uğraşmanıza gerek kalmaz direk internet şubenizden başvurup hızlı bir şekilde sonuç alırsınız krediniz onaylandığı andan itibaren hesabınıza otomatik olarak yansıtılmaktadır.Otomatik talimat verirseniz eğer düzenli olarak her ay maaşınızda otomatik olarak çekilir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close