GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Ev almak isteyenlere dosya masrafsız kredi

Ev almak isteyenlere dosya masrafsız kredi

Dosya ve sigorta masrafı olmayan aidatsız ev kredisi

Yıllarca kendinize ait bir eviniz olsun diye birikim yapıyorsunuz, bir de bakıyorsunuz ki, aidat, masraf, sigorta vs. tüm birikiminiz bankaların saçma sapan giderlerine harcanıyor. Bu sebeple sizlere dosya masrafları hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle masraftan kastınız dosya masrafları gibi ayrıntılar ise, pek çok banka bu tarz yüksek meblağlı krediler için sizlerden bunu talep etmemekte. Geçen yıllarda düşünüldüğü zaman ev kredisi alabilme açısından dosya masrafları da bir hayli belinizi bükebiliyordu fakat bankaların bu konuda ki yaptırımları ile birlikte artık dosya masrafları ödemeden kredinizin çıkmasını sağlayabiliyorsunuz.

Masrafsız ev kredisi veren bankalar

Bunun yanı sıra talebiniz konut kredisinde ki faiz oranı ise kaçınılmaz bir şekilde bunu ödemek durumunda kalacaksınız! Şöyle düşünelim, meblağ arttıkça kredi oranının faizi de artacağı gibi sizlerin geri ödemede ki taksitlendirme oranı, yine yüksek faizli olarak ödemeler yapmanıza sebep olabilir. Sizlerin amacı konut kredisinde en düşük faiz oranını yakalamak olmalı! Bu hususta da bankaların dönemsel olarak sundukları faiz oranlarında ki düşüşleri yakalamak olmalıdır. Bunun yanı sıra ise düşük faiz oranıyla kredi alabilmek için öncelikle birikiminiz olduğunu göstermeli ve konut kredisinin bir bölümünü bu para üzerinden ödeyeceğinizi ispatlamalısınız. Böylelikle bankalar sizleri daha fazla ciddiye alır ve ödeme planı için faiz oranlarını daha düşük tutabilir. Zira ev kredisi alabilmenin en temel faktörlerinden bir tanesi az da olsa birikmiş paranızın olmasıdır. Böylelikle bankalar tarafından kredi almanız hiç de zor olmayacaktır. Pek çok kişinin talep ettiği bu kredi oranlarını masrafsız bir şekilde alabilmeniz adına yapmanız gereken şey olabildiğince az taksitlere ve vadelere böldürmektir. Bir ev kredisini 5 yıla böldürdüğünüz zaman bankanın otomatik olarak kredi tutarının bölünmesinden dolayı sizlere yüksek meblağlarda yansıtma yapacağı söz konusudur. Bunların önüne geçmek için ise yapmanız gereken şey, taksitleri olabildiğince düşük tutmak ve doğru bir temel yapı üzerinden değerlendirmelere girişmektir.

Dosya masrafsız ev kredisi çekin!

Tabii ki tek bir bankada karar kılmayın! Olabildiğince tüm bankaları denemeye ve böylelikle bankalar arasından seçenekler yapmaya önem verin. Bu şekilde bir bankadan alacağınız kredi meblağsı da sizler için hiçbir şekilde sorun teşkil etmeyecektir. Çünkü pek çok alternatif ile bir yaklaşma durumu sergileneceğinden dolayı sorunsuzca kredi almanız ve en düşük vade farkı oranından kredi seçeneğini yakalama durumu göz önünde bulundurulacaktır. Ev kredisi denildiği zaman milyonlarca kişinin hayali olan ev sahibi olma hazzı her geçen gün artmaktadır. Biliyoruz ki sizlerin de hayali bir ev sahibi olmak! O halde birikiminiz ile beraber bankanın yolunu tutun ve lazım olan tutar kadar bir ev kredisi talebinde bulunun. Başvurular hemen neticeye kavuşacağı gibi bankaların sunduğu kredileri temin alarak ev sahibi olabilirsiniz. Daha sonra da küçük taksitler ile birkaç yıla bölerek ödemenizi tamamlayacak ve yeni evinizde mutlu yaşayacaksınız!Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ