GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Öğretmenler için banka kredileri

Öğretmenler için banka kredileri

Kamu çalışanlarına özel banka kredileri

Bankaların ihtiyaç kredisi kapsamında düzenlediği çeşitli kredi kampanyalarından biri de öğretmenler gününe özel kredi kampanyalarıdır. Her yıl kutlanan bu özel gün için kredi kampanyası düzenleyen bankaların şartları gayet esnektir. Sabit ve düzenli gelire sahip olduklarını bildiklerinden öğretmenler ve öğretim görevlileri için kredi şartlarını zorlaştırmayan bankalar kredi başvurularına hızlı cevap vermektedir.

Sabit geliri olanlar için pek bir şart öne sürmeden kolaylıkla kredi veren bankalar öğretmenler gününe özel düzenledikleri kredi kampanyalarıyla düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme imkanları ile kamu çalışanlarının acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanında olmaya devam edecektir. Her yıl belli aralıklarda ve özel günlerde kredi kampanyası düzenleyen bankaların faiz oranları o yılki faiz oranları baz alındığından her yıl uyguladıkları faiz oranları farklılık gösterecektir.

Bankaların başvuru kanalları olan internet bankacılığı, telefon bankacılığı Atm ve sms  ile bilgilerinizin bulunduğu kısa mesajları atarak bireysel ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz.  Vakıfbank ve Milli Eğitim Bakanlığınca tasarlanan ve banka tarafından verilen öğretmenim kart avantajından yararlanmak için de Vakıfbank şubesine başvurarak aidatsız kartınızı alabilirsiniz.

Garanti bankasından da kamu çalışanlarına özel verilen kredilere başvurarak Garanti Mortgage avantajı ile masrafsız konut kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Konut kredisi almak isteyen kamu çalışanları uygun faiz oranları ve masrafsız konut kredisi Mortgage kredi kampanyalarına başvuruda bulunmaları için en yakın Garanti bankasına başvuru yapmaları yeterlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ