BANKACILIKBİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank Kredi Başvurusu Sonucu ÖğrenmeŞekerbank ihtiyaç, konut ve araç kredisi

Tarım, hayvancılık ve girişimcilik alanında en düşük faizli krediler veren Şekerbank 2018 yılında da, tüm girişimci, esnaf, çiftçi ve diğer meslek sahiplerini şubelerine bekliyor.

Şekerbank web krediye başvurmak için, Şekerbank kredi başvuru sayfasına giriş yaparak online kredi talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak “Başvur” linkine tıklamanız yeterli. Eğer Bireysel İnternet şubesi müşterisi olmanız durumunda  “Başvurular“ menüsü altında yer alan “Kredi Başvurusu” adımından kredi başvurunda bulunabilirsiniz. 

İnternetten başvuru bu sayfadan yapılmaktadır.

Web şubesinden, ATM den SMS ile Şekerbank internet şubesinden  444 78 78 den bayi kanalı ile ihtiyacınız ne olursa olsun başvuruda bulunarak istediniz finansmanı sağlayabilirsiniz. Şekerbank ihtiyaç kredisine başvurmak için gerekenler; Başvuru sahibinin kimlik fotokopisi, başvuru sahibine ait ödenmiş fatura örneği, gelir belgesi, ek gelirleri, bordro ve maaş üzerinde haciz olmadığını belirten gelir yazısı, firmaya ait imza sirküleri ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yapılan incelemeler sonrasında bankanız sizden ek teminat, ilave belge ve kefil isteyebilir.

Sms ile başvuru ve faiz oranları

Şekerbank ihtiyaç otomobil ve konut kredilerine şeker sms ile başvurmanız mümkündür. Taşıt kredisine başvuru yapan meslek sahiplerinden vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri ve oda sicil kaydı ek olarak istenebilir. Serbest meslek sahibi kişilerden alınacak ticaret vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri ve oda sicil kaydı ek olarak istenebilir. Ayrıca alacağınız konutun kat mülkiyeti veya irtifakı fotokopisinde gerekli evraklar listesine ekleyebilirsiniz.  %1.14 faiz oranı ile 120 ay vadeli %1 komisyon ve 1000 TL ödemek koşuluyla Şekerbank ihtiyaç kredisi kapsamında konut kredisine başvuruda bulabilirsiniz. Banka sizlere yardımcı olurken kendi şubesini de gözetmek zorundadır. Karşılığı olmayan hiçbir evrakla başvuru yapılamamaktadır. Gerçek kişilerden aldıkları evrakları gerekli incelemelerden geçirdikten sonra ek  belge ve kefil isteyebilir.

Atm cihazından başvuru

Ülke genelinde bulunmakta olan tüm Şekerbank atm cihazlarından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Ana Menü / Kolay Başvuru menüsü altında oluşturulan Kredi Başvurusu adımından giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank’ tan telefon bankacılığı ile kredi başvurusu yapmak artık çok kolay. 444 7878 nolu Telefon bankacılığı Ana Menüden “Bireysel kredi ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için” 4’ü tuşladıktan sonra Bireysel kredi, Taşıt kredisi ve Konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şekerbank kredi başvurusu işlemini tamamladıktan sonra, Şekerbank tarafından başvurunuz incelenecek ve krediniz ile ilgili sonuç olumlu veya olumsuz olarak cep telefonunuza iletilecektir. Bunun haricinde tüm Şekerbank şubelerinden ve 444 78 78 nolu telefon bankacılığından Şekerbank kredi başvurusu sonucunu öğrenebilirsiniz.2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close