GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,85 / Satış: 3,86
€ EURO → Alış: 4,54 / Satış: 4,55

TEB tarım girişimcilerine özel kredi paketi

TEB tarım girişimcilerine özel kredi paketi

Teb tarım girişimcileri kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası tarım girişimcileri için verdiği çeşitli kredi ürünleri ile dikkat çekiyor. Tarım işi ile uğraşmak isteyen girişimciler için hazırladığı bu ürünü ile işletme kuruluşu üzerinden 1 yıl geçemeyen tüm girişimciler için nakit ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.  Girişimcilere özel kurgulanan kredi süreçleri girişimcilerin mali verilerine göre değil nakit akışı ve iş planı projelerinin değerlendirilmesi ile iş fikrinin potansiyeline göre veriliyor. İş fikri değerlendirilmesinde potansiyeli yüksek  görülen iş planının değerlendirilmesi objektif bir değerlemeye alınması kredilendirme süreçlerini etkileyen bir faktör. Tarım girişimcilerinin yani tarım işi ile uğraşan ve tarım sektöründe üretime yönelik faaliyette bulunanların faydalanabileceği imkanlar; Taksitli ticari kredi, KGF teminatlı tarım girişimci kredisi fırsatlarından yararlanabileceklerdir.

Taksitli ticari kredi fırsatı ile girişimcilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmaktadır. Yapılacak olan proje için ihtiyaç duyulan nakite göre 50 bin lira tutarına kadar teminatsız olarak verilen kredidir. Her ay eşit taksitler halinde ödenebilecek 36 ay vadeli bu üründen esnek ödeme imkanı ile kredinin ödemelerini üç, altı, dokuz ve oniki ay geri ödemesiz, sonrasında taksitle ödeme yapma imkanı sunuluyor. 100 bin liraya kadar alınacak olan krediden teminat istenmektedir.

KGF teminatlı kredide ise; 250 bin liraya kadar teminatsız kredi imkanını tarım girişimcilerinin hizmetine sunulmaktadır. Projenin hayata geçirilmesi için ne kadar gerekiyorsa teminatsız 250 bin lira kredileri esnek ödeme imkânları ve 60 ay vadeli olarak tarım sektöründe üretim faaliyeti gösterecek tarım girişimcilerinin hizmetine sunuluyor.

Tarım girişimciler 15 lira karşılığında Havale, eft kredi kart aidatı, hesap kesim ücreti, pratik haberci hizmetlerinizi 6 ay için bu fiyattan ek bir ücret ödemeden gerçekleştirebileceklerdir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ