GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,95 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Ticari kobi bankacılığı

Ticari kobi bankacılığı

Bankaların kobilere özel sunduğu hizmetler

Bankacılık eskiden paramızı satalım, müşteri sayımızı artıralım, krediler verelim gibi klasik bankacılık anlayışından çok farklı bir yöne kayarak yeni moda kobi bankacılığına  yöneldi. Artık paradan ziyade önce bilgiyi satma, bilinçli finansal okur yazarlığı olan hem bireysel hemde kurumsal müşterileri oluşturarak yoluna devam etme ve  müşterileri ile güvene dayalı iş ortaklığı yapma modeline dönüştü. Bu anlamda yeni moda olan kobi bankacılığı sistemi ile kurumsal müşterileriyle iş ortaklığı yapan bankaların sunduğu ve ticari işletmelere tarım, gıda, perakende, turizm sektöründeki kurumsal müşterilerine özel sunulan ve sadece Kobilerin yararlanabildiği farklı, faydalı ve avantajlı bankacılık hizmetlerini veren bankaların kısaca bankacılık hizmetleri aşağıdadır.

TEB, Vakıfbank, Akbank, Yapı kredi bankaları avantajlı ve faydalı hizmetler sunarak Kobilerin her zaman yanında. Girişimcilik, pazarlama stratejileri, banka kredileri, Kosgeb destekleri, fuar haberleri, yeni iş imkanları,  tekno girişim satış teknikleri gibi birçok bilgilendirici bilgileri bankacılık hizmetleri ile ilgili videoları TEB kobi Tv de bulabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası Kobilerin kamu kaynaklarına ulaşmasına katkı sağlayan Teb kobi bankacılığı hizmetlerinden biriside TEB KOBİ TV’dir.

Şirketiniz için en uygun krediyi arıyorsanız Akbank Kobi kredileri ile en uygun krediyi temin edebilirsiniz. Makroekonomik tüm gelişmeleri,  ilerleyen günlerdeki ekonomik beklentileri, ihracat toplantılarını ve pazarlama stratejileri ile ilgili etkinliklerinizde destek olacak Akbank klasik bankacılık hizmetlerinin dışında farklı ve yeni, şirketiniz için değer yaratan hizmetleri alabilirsiniz.

Yapı kredi bankası da tarım gıda, perakende, turizm vb gibi sektörlerdeki şirketlerin kullanabileceği çeşitli kobi kredileri ile destek  olmaktadır. Nakit destek, makine donanım , ödemesi kolay turizm, sezona hazırlık, taşıt, taksi, franchising, Ar-ge ve Arge yatırım, 2B arazi gibi Kobilere uzun vadeli sunduğu çeşitli kredi türleri finansman ihtiyacı duyan Kobilerin hizmetinde. Kobilere faydalı hizmetler sunan bankalardan bu konu hakkında detaylı bilgi almak ve tüm hizmetlerinin detaylarını öğrenmek için bankaların şubelerinden müşteri yetkilileri ile görüşebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ