KONUT EV FİNANSMANI

Vakıfbank en düşük faizli konut kredisiSarıpanjur konut kredisi kapsamında Vakıfbank kredi faizlerini %0,80 seviyesine düşürdü. Bu kapsamda ev almak ve en düşük faiz oranından yararlanmak isteyenleri banka şubelerine bekliyor. Halden anlayan konut kredisi adı ile bildirilen kampanyada 3 aydan 120 aya kadar vadeler ve çeşitli avantajlar bulunuyor.  Vakıflar Bankası tarafından 2016 yılı Eylül ayı itibariyle mortgage ve ev kredisi faizleri %0,80 oranına düşürüldü. Öyleki Ziraat Bankası, Halkbank, TEB, Garanti gibi bankalara ilave olarak VAKIFBANK düşük faizli kredi veren bankalar arasına katıldı. Özellikle memurlar için çeşitli kampanyalar dahilinde faizsiz kredi, o faizli otomobil kredisi, bayrama özel ihtiyaç kredisi gibi paketler sunan Vakıfbank yeni evlenen ve ev almak isteyen çiftlerin de yüzünü güldürüyor. V

Vakıfbank %0,80 faizli konut kredisi nasıl alınır?

Bu krediden faydalanmak için sadece banka şubelerine gitmeniz gerekmiyor. Telefon, İnternet bankacılığı, SMS üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Vakıfbank bu kredi paketinin içeriğinde sizlere çeşitli ödeme alternatifleri de sunuyor. Yenikrediler.com sitemizde daha önce vakıfbank kampanyalarına yer vermiştik. Bunlar;  Esnek, Artan, Ara ödemeli ve azalan taksitli kredi paketleridir. Eğer siz 10 yıl vadeli kredi çekmek isterseniz, aylık faiz oranı %0,95 oranına gelmektedir.

VAKIFBANK EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİ HESAPLAMA TABLOSU AŞAĞIDADIR.

080-en-dusuk-faizli-vakifbank-konut-kredisi
(RESMİN ÜZERİNE TIKLAYARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ)

Tabloda görüleceği üzere, vakıfbank kredi hesaplama alacağınız evin taksiti arttıkça yani vade uzadıkça kredinin faiz oranı da yükselmektedir. Genelde ev kredileri 120 ay vade üzerinden verildiğinden 61 ay ve sonrasında kredi çeken müşterilerin hepsi %0,95 oranından ev sahibi olabilirler.

10 sene vadeli 100 bin lira konut kredisi çeken bir müşteri aylık; 1.400 TL: taksit öder. Bu hesaplama da bankadan çekilen 100.000 TL. düşük faizli kredi için;

  • 800 lira eksper ücreti,
  • 500 TL. dosya masrafı (kredi tahsis ücreti),
  • Toplamda 168.028,00 TL. geri ödeme miktarı uygulanacaktır.
  • Bu ücretlere sigortalar dahil değildir.
sari-panjur-basvuru-ekrani
sari-panjur-basvuru-ekrani

Ben her türlü ev kredisini öderim diyerek 200.000 TL. kredi çeken bir vatandaş her ay Vakıfbank’a 2.800 Tl. kredi borcu ödeyecektir. 200 bin lira kredi çeken müşteri bankaya toplamda 336,057,00 Tl. civarında bir para öderken, halden anlayan sarıpanjur en düşük faizli kredi avantajlarından yararlanabilecektir. Sizde Vakıfbank’ın sizlere sunduğu düşük faizli banka kredisinden faydalanmak için bu sayfadan başvuru yapabilirsiniz.

Konut kredisi çekmek için gerekli evraklar

Evin değerinin Eksper tarafından hesaplandığını, kat irtifakı alınması gerektiğini hepimiz biliriz. Konut kredisi çekmek için gerekli evraklar ve belgeler isimli yazımızda, gereken tüm evrakları en ince noktasına kadar anlattık. Okumanızda fayda var. Sevdikleriniz birlikte mutlu bir hayat süreceğiniz hayırlı bir konut almanız dileğiyle..

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Close