GÜNCEL

Vakıfbank Tarım ve Hayvancılık Alanında Destek Vakıfbank tüm çiftçiler ve hayvancılık kredisi çekmek isteyenler için yatırım konularına göre çeşitli krediler sunuyor. Vakıfbank tarım bankacılığı hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank çiftçiler ve hayvancılıkla ilgilenenler için, Bitkisel Üretim, Sera, Süt Hayvancılığı, Besi Hayvancılığı, Kümes Hayvancılığı, Arıcılık, Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve Avcılığı ve Sözleşmeli Üretim Kredisi veriyor.

Vakıfbank tarafından yatırım türlerine göre, Tarım Arazisi Alım,  Traktör, Araç, Ekipman, Yeni Tesis Kurulumuna Yönelik Proje Kredileri, IPARD Projelerine Yönelik Krediler ve KKYDP Kapsamında Yapılacak Olan Yatırımlara Yönelik Krediler veriliyor. Vakıfbank tarafından tarım ve hayvancılıkla uğraşanlar için Tarım Kart, Tarım Kredili Bankomat Kartı ve TMO Kart veriliyor.

Vakıfbank Tarım Sigortaları

Vakıfbank tarafından tarım ve hayvancılıkla uğraşanlar için çeşitli sigortalar yapılıyor. Bu sigortalar şunlar; Bitkisel Ürün, Sera, Büyükbaş Hayvan, Küçükbaş Hayvan, Kümes Hayvanları Hayat Sigortası, Arıcılık Sigortası, Su Ürünleri Hayat Sigortası yapılıyor.

Vakıfbank’ın sunduğu Tarım ve Hayvancılık Kredisi Avantajları

Krediler hasat zamanlarında ödenebiliyor. Çiftçiler kredisini hemen alır, gelir elde ettiği dönemde rahatça ödeyebiliyor.Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına kadar her türlü tarımsal işletmelere uygun şartlarda kredi kolaylığı sayesinde üretici faaliyet çeşidine göre değerlendirilir, her tarımsal işletmeye özel çözümler sunuluyor. Yem, gübre gibi her türlü tarımsal girdi alımı yanı sıra hayvan alımına yönelik hızlı finansman desteği sağlanıyor. Çiftçimizin her türlü tarımsal işletme ihtiyacı hızlıca belirlenir, işletme ihtiyacı ve yatırımlarına destek veriliyor.

Traktör, arazi ve tarımsal ekipman alımında uzun vadeli krediler sayesinde Üretim ölçeğini arttırmak isteyen Çiftçilerin her türlü talebi değerlendiriliyor.  Vakıfbank Tarım kredisi ve Hayvancılık Kredisi Başvurusu yapmak isteyen çiftçiler, kimlikleri ile birlikte Vakıfbank şubelerine başvurabiliyor. Devlet bankası olan Vakıfbank’ın avantajlar dünyasından yararlanabiliyor. Vakıfbank tarım kredisi ve hayvancılık kredisi ve diğer krediler ile kart başvuruları için tüm Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Diğer Devlet Destekli Hayvancılık Kredileri, Kosgeb hibe krediler ve Tarım kredileri için internet üzerinden banka şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.3 Comments

  1. istanbuldan memleketim karsa dönüş yaptım.kendi imkanlarımla yüz adetlik büyük baş hayvan ahırı yaptım fenli. şimdi hayvan yani inek alabilmek için kredi kullanmak istiyorum.kredi şartlarınızı öğrenmek istyorum.

  2. hayvancılık yapmak istiyorum yeni başlayacagim büyük bas hayvancilik konusunda bilgi almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close