GÜNCEL EKONOMİ HABERLERİ
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Yeni kredi kampanyası

Yeni kredi kampanyası

2017 yılı itibariyle kredi çekmek isteyen müşteriler, 2016 yılına göre faiz ve vade konusunda daha avantajlılar. Birçok banka yeni kredi kampanyası düzenleyerek, konut ve otomobil alımlarından eğitim, sağlık, tatil ve evlilik gibi giderlerin karşılanmasında kampanya düzenleyerek müşteri çekme yarışına girdi.

Öte yandan merkez bankası ile yapılan anlaşma sonucunda faizler günden güne düşürülüyor. Şuan %0,95 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut kredisi çekmek mümkün. Bankalara ödenmemiş kredi kartı borcu olanların borç tutarları 72 ay vadelendirilirken, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere de, yeni kredi kampanyası dahilinde 48 aya kadar vade yapılabiliyor.

Uzmanlar uyarıyor, en uygun bankayı seçin!

Kampanyaları ve hükumetin politikalarını lehine kullanmak isteyen bankalarda yok değil. Yapılandırma için ana paranın tutarı kadar faiz talep eden, %1,62 faiz oranı gösteren bankaların haberleri gelmeye başladı. Tüketicilere tavsiyemiz, acele etmeden size en uygun vade ve faiz koşullarını sağlayan bankaları tercih edin. Devlet bankası veya yurtdışı sermayeli banka olması fark etmez. En iyi banka, tüketicinin yanında olan bankadır.

2017 yılı yılbaşına özel krediler sayesinde normal şartlarda yüksek olan ihtiyaç kredisi faizlerinden daha düşük oranlarda kredi kullanabilirsiniz.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ