BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Maaş MüşterilerineEmeklilere özel kredi imkanları

Ziraat bankası uzun yıllardan beri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Ve bu bağlamda emeklilere de ayrıcalıklar tanımaktadır. Maaşlarını diğer bankalardan alan kişiler, emekli maaşlarını Ziraat bankasına taşıdıklarında bir çok avantajdan da faydalanabilirler. Mesela maaşınızı Ziraat’e taşıdığınızda  herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Emekli denilince akla düzenli maaş gelmektedir. Bankalar da bunun farkında olduğu için özellikle emekliler için kampanya düzenlemektedirler. Çünkü gerek bağ-kur, gerek emekli sandığı gerekse ssk emeklilerinin ömür boyu sabit bir gelirleri vardır, yani borçlarını ödeme ihtimalleri diğer müşterilere nazaran daha yüksektir.

Ziraat bankası Emeklilerin yanında

Ziraat bankası emekli kredisiyle ; Emekli maaşınızı buradan almaya başladığınızda bir çok kredi avantajından da yararlanabilirsiniz. Örneğin maaş müşterisi olduğunuz için başvurduğunuz krediye yönelik size sunacakları faiz oranları da düşük olacaktır. Yani sizlere özel kredi paketleri oluşturulacaktır. Bu krediyi kullanmak için nüfus cüzdanınız ile şubelere gidip başvurabilirsiniz. Ayrıca Ziraat bankası emekli kredisinin taksitlerini, maaş ödemenize göre ya da maaş gününe göre belirleyebilirsiniz.

Emekli maaşınızı Ziraat bankasından alıyorsanız maaşınızın tam 10 katı kadar kredi kullanma şansınız vardır. Örneğin; 1000 TL maaş alıyorsanız 10.000 TL’ye kadar kredinizi çekebilirsiniz. Bununla birlikte uygun faiz oranlarından yararlanmak için kredi notunuz da, her kredide olduğu gibi bu kredide de önem arz etmektedir.

Ziraat bankası dışında; Şekerbank, Denizbank, İş bankası, Ing bankası da emekliler için bir çok kampanya düzenlemektedirler.

 Ziraat  Bankası Emekli Kredisi

Ayrıca Ziraat bankası, emekli kredisi dışında, uygun faizle taşıt kredisi ve konut kredisi imkanı da tanımaktadır. Ve yine emeklilere 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri ile kredilerini ödeme imkanı sunmaktadır.

  • ATM’den maaş çekimi,
  • Eft, hava ücreti ödemezsiniz,
  • Ziraat Emekli Avantajlarından faydalanırsınız,
  • Kredi taksitleriniz maaşınızdan kesilebilir.

Emekli kredilerinde faiz oranları

Emekli maaşınızı Ziraat bankasına taşımak için şubelere başvurabilir ya da e-devlet üzerinden giriş yapıp maaşınız için talimat verebilirsiniz. Ziraat bankası emekli kredisinden 80 yaşına kadar faydalanabilirsiniz. Başvuru için Ziraat bankası şubeleri, 444 00 00 ve Ziraat İnternet bankacılığı kanallarını kullanabilirsiniz.

2017 yılında yürürlüğe giren emekliye promosyon ödemeleri içinde Ziraat Bankası en önde anlaşma yapan banka özelliğini taşımaktadır. Emekliye en uygun faiz oranı ile kredi imkanı sağlayan Ziraat, emekli maaşına oranla 3 yıllık sözleşme ile emekliye promosyon ödemesi de yapmaktadır.13 Comments

  1. Memur emeklisiyim.maasimin on katina kadar faizsiz kredi alabilecegimizi duyduk.Bankaya sordugumuzda, oyle bir sey yok deyip gonderiyorlar.Emeklilere maasinin 10 kati faizsiz kredi verilecek mi,verilmeyecek mi.bizimle dalga gecmeyin lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close