ESNAF KREDİSİ

Ziraat bankası işyeri açma kredisiİş kurmak ve bunun içinde işyeri açma kredisine ihtiyaç duyuyor iseniz, Ziraat bankası her zaman sizinle.

Dükkan açmak için Ziraat Bankası kredisi

Ziraat Bankası kamu gücü ile kredi veren 3 bankadan biridir. Ziraat bankası daha çok Tarım ve Hayvancılık alanında kredi vermesine rağmen, esnaflara, yeni iş kurmak isteyenlere, kosgeb destekli kredi çekmek isteyenlere, limited ve anonim şirketlerine, büyük fabrikalara ve organizasyonlara, kısaca KOBİ’lere çeşitli kredi olanakları sunmaktadır. Ziraat bankasından kredi alarak, kendi işini kuran, hayalindeki dükkanı açan birçok esnaf bulunmaktadır. En düşük, en uzun vadeli ve esnaf ve sanatkarlar için en uygun krediler ziraat tarafından verilmektedir. Ziraat bankası işyeri açma kredi verirken, kredi kullanan esnafların en az faiz ödemeleri ve en iyi şartlarda kredi kullanmaları amacıyla, piyasa ekonomisinin durumuna göre, en düşük faiz oranını hesaplamayı amaçlamakta ve bu kapsamda kredi paketleri düzenlemektedir.

Devlet destekli iş kurma kredisi

Ziraat bankası iş kurmak isteyenler için 3 farklı kredi paketi düzenlemiş olup, bu kredi paketleri dahilinde, esnaf ve sanatkarlara kredi sağlamaktadır. İşyeri açma kredileri aşağıda belirtilmiştir.

  • Bireysel işyeri açma kredisi,
  • Ortak işyeri açma kredisi,
  • KOSGEB destekli Ziraat Bankası işyeri açma kredisidir.

Bu kredilerden bireysel ve ortak işyeri kredisi, satılık olan bir işyerini satın almak amacıyla kullanılmaktadır. Vadeleri 120 aya kadar olup, ortaklarla birlikte istediğiniz işyerini satın alabilirsiniz.

Ziraat bankası KOSGEB işyeri açma kredisi

Ziraat Bankası tarafından, KOSGEB şube müdürlüklerine iş kurma kredisi başvurusu yapan ve diğer şartları da taşıyanlara Ziraat Kosgeb Kredisi verilmektedir. Bilindiği üzere KOSGEB iş kurmak isteyenlere 50 bin lira hibe ve 100 bin lira faizsiz kredi vermektedir. Bu krediden faydalanmak isteyenlerin kurs tarihlerinde KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kurslarına katılmaları gerekmektedir.

ziraat-bankasi-is-yeri-acma-kredisi
ziraat-bankasi-is-yeri-acma-kredisi

En düşük faizli işyeri ve esnaf kredisi

Şuan itibariyle Devlet destekli olarak Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifince 30 bin lira devlet destekli faizsiz kredi verilmektedir. Esnaflara verilen 30 bin lira hibe krediden yararlanarak, eşit taksitler halinde faizsiz olarak geriye ödeyebilirsiniz.

Ziraat bankası işyeri açma kredisi çekmek için başvuruda bulunabilir veya sitemiz üzerinden Esnaflar için en uygun iş kurma kredilerine, dükkan veya mağaza açmak amacıyla verilen desteklere başvurabilirsiniz.23 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Articles

Close